Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на премію «Найкращий короткометражний анімаційний фільм»

31.05.2021
об 11:55

Анімація на V Національній кінопремії «Золота Дзиґа» представлена трьома короткометражними фільмами – «Історія України за 5 хвилин», «Прізвище в кишені», «РискаЗа».

 

«Історія України за 5 хвилин»

(режисер Сашко Даниленко)

Метою даної відеороботи є демонстрація нашої історії – від давніх часів, про які ми знаємо з книжок та переказів, до історії України сьогодення, яку бачить і творить кожен з нас щодня, щохвилини, щомиті. Історія України нашими вустами та очима. Прологом відео, як ідеєю того, що було до самого початку, та про тих, хто оповідає історію, з’являються трембітарі. Після звуку трембіт ми бачимо різноманіття світу на прикладі вируючого життя сучасної України – землі з древньою та багатою культурою, талановитими і видатними людьми, промисловістю, архітектурою, але і вони про те, що відбувалось на цій землі за багато тисячоліть її існування. Хто приходив і з якою метою? Князі, гетьмани, повстанці, митці… І кожний з нас – творець свого сьогодення та майбутнього. І що буде далі – залежить від кожного з нас.

 

«Прізвище в кишені»

(режисер Степан Коваль)

 

 

Стрічка розповідає про історію засновану на реальних подіях під час Голодомору в Україні. Це історія жінки, яка здійснює відважний вчинок, аби врятувати сина. Жінка долає довгий шлях від одного села до іншого, аби  посадити дитину на поїзд, який прямує до іншого міста.

 

«Риска»

(режисер Євген Сивокінь)

 

 

Риска» – стисла біографія однієї людини, адже все життя – між народженням та смертю – об'єднує риска.

Читайте також:

Події

«Золота Дзиґа»: На звання «Найкращий фільм» претендують 5 стрічок

Напередодні V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» пропонуємо ближче знайомитися з претендентами на перемогу в своїх категоріях. Розпочнемо огляд номінантів з кіноробіт, кожна з яких заслуговує звання «Найкращий фільм».

28.04.2021
об 17:12

Події

«Золота Дзиґа»: 4 номінанти на звання «Найкращий ігровий серіал»

Дощ і тривалі вихідні, ніби запрошують до перегляду чогось тривалішого за фільм. Наприклад, одного із серіалів, що можуть отримати нагороду V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». До слова, категорія «Найкращий ігровий серіал» цьогоріч вперше з’явилася серед списку нагород і кожен із чотирьох номінантів вже є особливим і вартим уваги глядацької аудиторії. Тож раптом ви пропустили найпопулярнішу комедію часів карантину 2020 року; перший український серіал, що мав прокатний графік у кінотеатрах; молодіжний серіал-антологію або екранізацію історичного роману. Треба надолужувати втрачене.

08.05.2021
об 15:51

Події

«Золота Дзиґа» виходитиме в прямі ефіри з номінантами на V кінопремію

Українська кіноакадемія з вівторка розпочинає серію прямих ефірів із творчими групами фільмів, що претендують на цьогорічну кінопремію «Золота Дзиґа».

09.05.2021
об 10:35

Події

«Золота Дзиґа»: 4 номінантки на премію «Найкраща жіноча роль»

Лишається все менше часу до того моменту, коли ми дізнаємося імена переможців та назви фільмів-тріумфаторів V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Серед стрічок є однозначний лідер за кількістю номінацій – драма «Погані дороги». Тільки в категорії «Найкраща жіноча роль» вона має двох акторок, які можуть отримати це звання. Отже, сьогодні у фокусі нашої уваги виконавиці головних ролей, які можуть отримати винагороду за свою роботу.

12.05.2021
об 18:45