Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на премію «Найкращий документальний фільм»

29.05.2021
об 14:12

Все менше й менше часу лишається до V Національною кінопремії «Золота Дзиґа». Цього року відзнаку вручатимуть у 23 номінаціях, серед них і категорія «Найкращий документальний фільм». До неї потрапили три стрічки про паломницький центр, про побут сім’ї, що мешкає в «червоній зоні» Донбасу, та про історію вільних перемог українців.

 

«Зарваниця»

(режисери: Ярема Малащук, Роман Хімей)

Зарваниця – паломницький центр, який поєднує в собі традиції західного і східного пілігримства. Щороку тисячі християн Західної України вирушають у пішу ходу до урочища Зарваниця. Поміж молитвами паломники діляться новинами, хваляться нажитим добром, фотографують каплиці, дають інтерв’ю, бачать чудеса. Бачать чудеса?

Нагороди: Спеціальна відзнака журі Національного конкурсу МКФ Kharkiv MeetDocs (Україна) «За фіксацію нового міфу і за пошук невловимого сенсу в колективній ході по чудо» (2020)

 

 

«Земля блакитна, ніби апельсин»

(режисерка: Ірина Цілик)

Розповідь про сім’ю, яка живе в «червоній зоні» Донбасу, де воєнні дії тривають вже шостий рік. Долаючи щоденні травми існування у прифронтовій зоні, Ганна та її четверо дітей знімають разом аматорський фільм про своє життя в доволі сюрреалістичних обставинах.

Нагороди:
- Нагорода в номінації «Найкраща режисура документального фільму» міжнародної секції Фестивалю незалежного кіно Sundance, США, 2019 (Ірина Цілик)
- Головний приз конкурсу Docu/Світ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Україна, 2020
- Головний приз конкурсу Docu/Україна Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, 2020
- Гран-прі Millennium Docs Against Gravit у Варшаві, Польща, 2020
- Приз за операторську роботу Millennium Docs Against Gravit у Варшаві, Польща, 2020 (В'ячеслав Цвєтков)
- Національна премія кінокритиків «КІНОКОЛО» – Найкращий документальний фільм, 2020
- Приз Міжнародної асоціації документалістів (IDA) за Найкращу операторську роботу, 2021 (В'ячеслав Цвєтков)
- Гран-прі журі в категорії документального кіно – МКФ у Сіетлі (SIFF), США, 2021

 

 

«Юкі»

(режисер: Володимир Мула)

 

У вузькій спортивній галузі – грі ключкою і шайбою на льоду, яку називають гаківкою, по-американському – гокеєм, існує традиція: заносити прізвища переможців Кубка Стенлі на сам трофей у вигляді інкрустацій. Аналіз переліків таких імен за понад 100 років дав несподіваний результат. Поруч з нащадками британців та французів, що заснували країни США та Канаду, великою за чисельністю йде національність UKE. Прізвища гравців із українським корінням масово зафіксовані на кільцях срібного призу.

 

Читайте також:

Новини

Backstage «ЮКІ»: Як створювалася історія перемог вільних українців

В перший вікенд грудня на великі екрани України вийде документальний фільм «ЮКІ». В своїй кінороботі режисер Володимир Мула розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу - NHL. Поки є час творці підігрівають інтерес до проєкту та діляться відео зі зйомок backstage.

17.11.2020
об 14:16

Новини

Фотозвіт з урочистого показу фільму «Земля блакитна, ніби апельсин»

Напередодні виходу в прокат документальної стрічки «Земля блакитна, ніби апельсин» у кінотеатрі «Київська Русь» відбулася його урочиста прем'єра. Захід відвідали зірки та представники українського кінематографу серед них були Даша Трегубова, Катерина Молчанова, Даша Плахтій, Роб Фельдман, Дмитро Суханов, Пилип Іллєнко, Андрій Лідаговський, Олексій Гладушевський, Наталя Каплан, Ольга Бесхмельниціна, Катерина Шенфельд та інші.

27.11.2020
об 15:29

Новини

Backstage «ЮКІ»: Історія створення документального фільму

На цьому тижні в широкий прокат виходить фільм режисера Володимира Мули про перемоги українських хокеїстів.

30.11.2020
об 12:53

Події

Фотозвіт з допрем’єрного показу документального фільму «ЮКІ»

Днями у кінотеатрі «Оскар», що знаходиться в київському ТРЦ Gulliver, відбувся допрем’єрний показ української мотивуючої стрічки «ЮКІ» режисера Володимира Мули.

04.12.2020
об 11:07

Новини

«ЮКІ» боротиметься за міжнародне визнання в галузі спортивних медіа

Документальний фільм Володимира Мули про історії видатних хокеїстів українського походження, які формували найвідомішу в світі хокейну лігу NHL, потрапив до короткого списку AIPS Sport Media Awards 2020 в категорії Video Documentary.

19.02.2021
об 12:11