Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Золота Дзиґа»: Три номінанта на премію «Найкраща чоловіча роль»

14.05.2021
об 12:49

Відчуваєте швидкоплинність часу? Зовсім скоро ми дізнаємося, хто отримає Національну кінопремію «Золота Дзиґа», яка цьогоріч проходитиме вп’яте. Нині продовжуємо знайомитися із номінантами різних категорій. На черзі претенденти на відзнаку «Найкраща чоловіча роль».

Юрій Кулініч

Роль у фільмі «Погані дороги»

Драма сценаристки та режисерки Наталки Ворожбит напередодні церемонії нагородження вийде в кінотеатральний прокат. Станеться це 20 травня. Саме тоді глядач зможе в повній мірі оцінити гру акторів, які представлені до Національної кінопремії. Сам Юрій є здебільшого грає на сцені театру, до якого потрапив випадково. Він працював на заводі, але випадок подарував йому знайомство із чоловіком, який працював у театрі ляльок монтувальником. Майбутній актор теж вирішив влаштуватися туди.

 

Євген Ламах

Роль у фільмі «Черкаси»

Майже одночасно Євген Ламах з'явився в головних ролях у двох фільмах, що мають історичний характер, – «Крути 1918» і «Черкаси». Його гра вразила експертів саме у стрічці, що розповідає сучасну історію і ось як згадує знімальний період актор.

«Напевне більше враження на мене справила зйомка у фільмі «Черкаси», бо ми знімали у відкритому морі, на кораблі, далеко від берега і навіть в шторм. І хоча «Крути 1918» теж доводилося у складних умовах знімати: на морозі, в полі на снігу, «Черкаси» були ще складнішими. Нам влітку довелося знімати зимові події: у зимовому одязі, взутті, у повному обмундируванні. Хлопцям на знімальному майданчику ставало погано. У перший день через сильний вітер ми не змогли розпочати зйомку, у другий – відзняли значно менше, ніж планувалося. А для мене особисто зйомки почалися лише на третій день», – розповів під час одного зі своїх інтерв’ю  ЄВГЕН ЛАМАХ.

Андрій Римарук

Роль у фільмі «Атлантида»

Андрій Римарук є непрофесійним актором. І ось кому він завдячує своєю появою на екрані.

 

«Я потрапив в кіноіндустрію завдяки двом людям: Віталію Дейнезі та Володимиру Яценку. Це був кінець 2017 року, Дейнега попросив мене звозити на Схід одну групу людей. У складі цієї групи був продюсер Володимир Яценко, Ярослав Ладигін та Сергій Михальчук, які знімали фільм «Дике поле». На початку 2018 року подзвонив Володя і запитав, чи не хочу я сходити на кастинг. Мовляв, їм потрібні військові на роль у фільмі. Я здивувався: де я і де кастинг. Але все-таки сходив. Уже там зрозумів, що прийшов пробуватися на головну роль. Подзвонили, сказали, що буду зніматися в кіно. І понеслося. Я, в принципі, грав самого себе. Але уявити себе в майбутньому було дуже важко. Складно було і тоді, коли знімали сцени, де немає слів, немає монологів чи діалогів. Просто за рахунок рухів, виразу обличчя треба було показати тотальну трагедію. Була одна сцена, коли я виїхав зі знімального майданчика, бо не міг ні з ким спілкуватися — так складно було морально. Потім подзвонив, кажу, все, я заїжджаю в кадр, можемо знімати. І цей дубль пішов у фільм. Сцена, де купаюся на вулиці у ковші екскаватора, знімалася, коли на вулиці було всього два градуси тепла. Ковш підігрівали тільки знизу, не сильно, аби не було багато пари. У одній зі сцен, де у нас, за сюжетом, ламається машина, ми виходимо на вулицю під дощ. Потім повертаємося до машини і починається сексуальна сцена. Ми мали всього два ігрових костюми, а цю сцену знімали дублів з десять. І все це — у сирому одязі, коли на вулиці було нуль градусі», – пригадав історію появи на екрані в інтерв'ю одному з видань АНДРІЙ РИМАРУК.

Читайте також:

Події

«Золота Дзиґа»: 4 саундтреки, що можуть стати «Найкращою піснею»

Фільм неможливо уявити без головної музичної композиції, яка щоразу граючи по радіо або концерті навіює приємні асоціації пов'язані із сюжетом стрічки. У 2020 році треки щонайменше чотирьох кіноробот заслугували називатися найкращими за версією V національної премії «Золота Дзиґа».

11.05.2021
об 19:52

Події

«Золота Дзиґа»: 4 номінантки на премію «Найкраща жіноча роль»

Лишається все менше часу до того моменту, коли ми дізнаємося імена переможців та назви фільмів-тріумфаторів V Національної кінопремії «Золота Дзиґа». Серед стрічок є однозначний лідер за кількістю номінацій – драма «Погані дороги». Тільки в категорії «Найкраща жіноча роль» вона має двох акторок, які можуть отримати це звання. Отже, сьогодні у фокусі нашої уваги виконавиці головних ролей, які можуть отримати винагороду за свою роботу.

12.05.2021
об 18:45

Новини

«Золота Дзиґа»: Творці серіалу «Спіймати Кайдаша» вийдуть в прямий ефір

Творча група серіалу «Перші ластівки. Zалежні» вже розповіли про те, як працювали над проєктом та з якими перешкодами довелося мати справу, на черзі команда серіалу «Спіймати Кайдаша».

12.05.2021
об 12:16

Події

«Золота Дзиґа» виходитиме в прямі ефіри з номінантами на V кінопремію

Українська кіноакадемія з вівторка розпочинає серію прямих ефірів із творчими групами фільмів, що претендують на цьогорічну кінопремію «Золота Дзиґа».

09.05.2021
об 10:35