Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Золота Дзиґа»: Фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» отримав «Премію глядацьких симпатій»

09.06.2021
об 16:22

Стрічка-казка режисера Міши Кострова, яка є екранізацією твора Сашка Лірника «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід» стала лауреатом «Премії глядацьких симпатій» в межах V національної кінопремії «Золота Дзиґа».

Переможця номінації впродовж місяця обирали глядачі. Найбільшу кількість за результатами онлайн-голосування отримав фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке».

«Премія глядацьких симпатій» – не просто нагорода в межах Кінопремії «Золота Дзиґа». Це певний зріз інтересів та уподобань глядача, а також показник ефективності промокампанії кожної стрічки. Цьогоріч ми побачили, що глядачі не просто готові дивитися українське кіно. Вони вболівають за нього, пишаються ним та радіють перемогам. Це і є підтвердженням того, що кіно завжди знайде свого глядача, навіть у непрості для індустрії часи», – прокоментувала виконавча директорка Української кіноакадемії АННА МАЧУХ.

 

Всього на «Премію глядацьких симпатій» претендувало 26 фільмів, що за словами організаторів, стало рекордною кількістю номінантів на цю нагороду в історії Кінопремії «Золота Дзиґа».

 

Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердила аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що є офіційним аудитором П’ятої Національної кінопремії.

 

Нагадаємо, урочиста церемонія нагородження лауреатів у всіх 23 номінаціях відбудеться 12 червня.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

 

Читайте також:

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на премію «Найкращий короткометражний анімаційний фільм»

Анімація на V Національній кінопремії «Золота Дзиґа» представлена трьома короткометражними фільмами – «Історія України за 5 хвилин», «Прізвище в кишені», «РискаЗа».

31.05.2021
об 11:55

Новини

«Золота Дзиґа»: Наталка Ворожбит стала лауреаткою у номінації «Відкриття року»

Українська режисерка Наталка Ворожбит одержала відзнаку V Національної кінопремії «Золота Дзиґа» в номінації «Відкриття року».

03.06.2021
об 17:01

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на премію «Найкращий документальний фільм»

Все менше й менше часу лишається до V Національною кінопремії «Золота Дзиґа». Цього року відзнаку вручатимуть у 23 номінаціях, серед них і категорія «Найкращий документальний фільм». До неї потрапили три стрічки про паломницький центр, про побут сім’ї, що мешкає в «червоній зоні» Донбасу, та про історію вільних перемог українців.

29.05.2021
об 14:12