Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Знову у майбутнє. Зірка «Зоряних війн» зніметься у новому науково-фантастичному фільмі

02.11.2021
об 16:11

Рей із «Зоряних війн», - акторка Дейзі Рідлі виконає головну роль у новому науково-фантастичному фільмі «Падіння розуму». Героїня Рідлі, Ардіс Варнадо - контрабандиста, яка продає те, що у Лондоні майбутнього вартує дорожче будь яких наркотиків – спогади. Та одного разу дівчину звинувачують у вбивстві. Чим закінчиться ця історія?

За сюжетом фільму «Падіння розуму», у майбутньому спогади можна придбати. За новою забороненою технологією спогади, або так звані «меми» фізично видаляють із пам’яті однієї людини і імплантують у мозок іншої. Їх вводять у підсвідомість і «меми» вже майже не відрізняються від справжніх спогадів. А Ардіс Варнадо продає їх за найвищою ціною. Втім, головна героїня вже і сама не знає – яке життя вона прожила, які спогади її, а які введені у її підсвідомість. Та чи віднайде вона істину і доведе, що не здатна на вбивство?

Режисером фільму «Падіння розуму» є француз Матьє Кассовітц, - творець «Ненависть» та «Багряні ріки», а сценаристом - Грем Мур (Гра в імітацію).

Терміни виробництва поки не повідомляються.

Джерело: Deadline

Джерело фото: Instagram-cторінка Дейзі Рідлі

Читайте також:

Статті

Зірки комедії «Найкращі Вихідні» розповіли про своїх персонажів

Наприкінці зими на поціновувачів фільмів на великих екранах чекають непередбачувані камео в українській комедії «Найкращі Вихідні».

16.10.2021
об 13:38

Новини

Містичний трилер «Еґреґор»: відома дата релізу

Вже 10 березня 2022 стрічка «Еґреґор»вийде на великі екрани.

25.10.2021
об 12:42