Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Знімальна група другого сезону «Відьмака» повертається до роботи

24.06.2020
об 18:22
Знімальна група другого сезону «Відьмака» повертається до роботи

На сторінці проєкту The Witcher у Twitter 22 червня з’явилося віршоване повідомлення про відновлення знімального процесу над другим епізодом.

 

 

Зйомки стартували ще в лютому цього року. Але в світі спалахнула пандемія і всі процеси в кіновиробництві заморозили. До того ж, актор Крістофер Гів'ю, який в другому сезоні «Відьмака» зіграє Нівеллена – людину, яку прокляття зробило таким, що виглядає наполовину як ведмідь, наполовину – лев, отримав позитивну відповідь тесту на COVID-19. Всі ці обставини змусили прервати знімальний процес. Всю групу відправили на довготривалу ізоляцію.

Вочевидь, послаблення карантину і часткове, з обмеженнями, відновлення роботи дозволили знімальній групі повернутися на майданчик після п’ятимісячної перерви. Наразі дата релізу другого сезону The Witcher не відома.

Читайте також:

«Друзі» знову зберуться разом – відомі ймовірні дати зйомок нового епізоду
Новини

«Друзі» знову зберуться разом – відомі ймовірні дати зйомок нового епізоду

Заплановані зйомки спеціального епізоду культового ситкому «Друзі», що мали відбутися в травні, але були перенесені через пандемію коронавірусу на невизначений термін. Стало відомо, що вони можуть розпочатися вже в серпні 2020 року.

22.06.2020
об 15:43

Новини

Віртуальне шоу від Warner Bros.: DC FanDome запрошує фанів

Протягом 24 годин прихильники фільмів і серіалів, геймери та читачіи коміксів зможуть перенестись у Всесвіт DC. Масштабна безкоштовна віртуальна подія почнеться 22 серпня 2020 року о 20 годині за Києвом. Ті, хто завітає на портал,  дізнаються багато новин про фільми та серіали, ігри та комікси. «Аквамен», «Бетмен», «Чорний Адам», «Флеш», «Загін самогубців» і «Диво-Жінка 1984», реліз якої запланований на 2 жовтня 2020 року – зірки та творці цих, та багатьох інших популярних фільмів і серіалів поділяться своїми цікавими історіями.

22.06.2020
об 16:22

Новини

Творча група короткометражного фільму «Сіль для моря» зустрілась на знімальному майданчику

Дотримуючись усіх правил адаптивного карантину, на знімальному майданчику по 22 людини стали збиратися члени знімальної групи короткометражного фільму «Сіль для моря». У масках вони працюють над стрічкою режисерки Сніжани Гусаревич, яка вже стала переможцем 11-го конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно й отримала державну фінансову підтримку у розмірі 1 398 986 грн (100%).

23.06.2020
об 12:17

Оминаючи кінотеатри, «Губка Боб в бігах» з’явиться в малечі на ґаджетах
Новини

Оминаючи кінотеатри, «Губка Боб в бігах» з’явиться в малечі на ґаджетах

Прем’єра фільму «Губка Боб в бігах» мала відбутися на великому екрані в травні 2020 року, та через карантин реліз скасувався.

24.06.2020
об 15:09