Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Зіркова комедія «Скажене Весілля» матиме третю частину

06.08.2020
об 19:06

5 серпня розпочалися зйомки продовження, як зазначають творці, найкращої комедії року – «Скажене Весілля 3». У третій частині кінофраншизи приймає участь ще більша кількість зіркових акторів і змінився режисер. Ним став Любомир Левицький. Автори кажуть, що на глядачів чекає ще більше сюжетних несподіванок та якісного українського гумору.

Зйомки фільму відбуватимуться в Києві та Київській області протягом серпня та вересня. За попередніми планами реліз стрічки має відбутися у 2021 ріці. За сюжетом нової частини 18-річний Захар знайшов своє кохання і вирішив одружитися на донці циганського барона. Молодший син Василя Середюка готовий до будь-чого після двох весіль старших сестер, але ж усе може піти не за планом, тим більше, коли старший Середюк знаходиться в епіцентрі кризи середнього віку.

 Окрім родини Середюків, нові пригоди чекають і на інших знайомих героїв комедії: до отця Євлампія з дипломатичним візитом приїде настоятелька з Грушевського монастиря. Полковник Попадюк працюватиме далі над зростанням статистики розкриття злочинів, а в палкого тамади Назарія Запухляка з'явиться нова пасія. Ну і, звичайно, яке ж українське весілля без Олега Винника?!

«Третя частина буде просто вибуховою. Обіцяємо багато циганського колориту та драйву – знову будуть погоні, а ще коні, люди, циганська бричка і, навіть, циганський табір прямо у дворі Василя. Уявіть усе розмаїття україно-ромського весілля, це неймовірно яскраво та весело, справжній шквал емоцій та кольорів. Я читав сценарій із величезним захопленням, Микола Куцик та Олексій Приходько, наші сценаристи, здається, знову зробили неможливе – написали якісне продовження, яке буде цікаво дивитися й тим, хто перші дві частини не бачив.  Впевнений, у нас вийде позитивне, чудове кіно», – розповів продюсер стрічки та виконавець ролі яблунiвського тамади Назарія Запухляка ЮРІЙ ГОРБУНОВ.

З кожним новим фільмом акторський склад «Скаженого Весілля» поповнюється новими суперзірками, не омине така доля і третю частину хітової кінофраншизи. Однак усіх імен наразі представників українського шоу-бізнесу не називають. Відомо лише, що у тріквелі візьмуть участь ті, хто вже знімався у попередніх частинах франшизи – Юрій Горбунов, Потап, Олексій Завгородній (Позитив), Олексій Супрун (Петро Бампер),  MONATIK та Олег Винник.

Ролі наречених у «Скаженому Весіллі 3» виконають молоді українські актори Катерина Файн та В'ячеслав Хостікоєв. Улюблених та добре знайомих персонажів знову зіграють Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько та Арам Арзуманян.

Роль батька нареченої, циганського барона виконає режисер, актор театру й кіно, керівник циганського театру «Романс», Народний артист України Ігор Крикунов. Також у фільмі зіграє популярний виконавець ромського походження, Заслужений артист України Петро Чорний. До того ж, він стане консультантом проєкту, аби зберегти автентичність усіх ромських традицій і обрядів. Прямо зараз йде робота над справжньою циганською весільною сукнею та циганською бричкою.

Світ «Скаженого Весілля 3», як і двох перших частин, зростатиме завдяки зусиллям FILM.UA Group та Prototype Production, співпродюсерами знову виступлять Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, засновники MOZGI Entertainment Ірина Горова та Олексій Потапенко (Потап), а саундпродюсерами – Потап та Позитив.

Дистрибуцією фільму «Скажене Весілля 3» на території України займаються компанії Kinomania і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі. Режисером тріквелу виступить Любомир Левицький, відомий за фільмами «Штольня», «Тіні незабутих предків» та «#SelfieParty».

 

Джерело: пресслужба Film.UA