Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Зірки та організатори готові до Каннського кінофестивалю 2021 року

25.04.2021
об 14:42

Повернення Каннського кінофестивалю стане гучною подією липня, після того, як минулого року організаторам довелось його відмінити. Навіть маючи невелику кількість американських фільмів, у 2021 році не повинно бракувати відомих авторів, режисерів та гламурних зірок індустрії.

 

На додаток до вже оголошеного фільму-відкриття фестивалю «Аннетт», музичного романсу Леоса Каракса з Адамом Драйвером та Маріон Котіяр, ще дві стрічки: драмеді Веса Андерсона «Французький вісник» та комедія Маріано Кона і Гастона Дюпра «Офіційний конкурс», що об'єднала іспанських зірок Антоніо Бандераса та Пенелопу Крус.

 

Кадр із фільму «Аннетт»

 

 

Також цього року на кінофестивалі можна буде побачити екранізація роману ізраїльського письменника Ешкол Нево «Три поверхи» від режисера Нанні Моретті; стрічку про життя художника коміксів «Грип Петрова» від режисера Кирила Серебренникова, відомого за фільмом «Лето»; і «Бенедетта» Пола Верговена. До них приєднається ще англомовний дебют тайського кінорежисера Апічатпонг Вірасетакула під назвою «Меморія» з Тільдою Свінтон у головній ролі фермерки орхідей, яка приїжджає у гості до своєї хворої сестри в Боготу.

 

Можливо у Канни повернеться Рубен Естлунд із «Трикутником смутку», сучасною сатирою з Вуді Гаррельсоном у головній ролі скаженого марксиста і капітана круїзу для надзвичайно багатих осіб; а також чорно-білий фільм Жака Одіара «Париж, 13 округ», знятий за мотивами твору нью-йоркського карикатуриста Адріана Томіна «Вбивство і вмирання»; та драма оскароносного Асгар Фархаді «Герой», сюжет якої тримається в таємниці.

 

Кадр із фільму «Французький вісник»

 

 

Цьогорічний офіційний відбір, або навіть конкурс, також може похвалитися довгоочікуваним анімаційним фільмом Арі Фольмана «Де поділась Анна Франк». Команда Фольмана отримала доступ до сімейних архівів Анни Франк. Сюжет продовжує історію Кітті, уявної подруги Анни Франк, яка подорожує Європою, щоб з’ясувати, що сталося з Анною за останні сім місяців її життя.

 

Серед інших фільмів відомих кінематографістів, які добре відомі у Каннах, є «Найгірша людина у світі» Йоакім Трієр; «Франція» режисера Брюно Дюмона про знаменитого журналіста, чиє життя вивернула надзвичайна автомобільна аварія; та фільм Франсуа Озона «Все добре минулося», знятий за однойменною книгою Еммануель Бернхайм, що розкриває тему евтаназії.

 

Кадр із фільму «Франція»

 

 

Поки країна зараз перебуває у карантині з комендантським часом, встановленим на 7 вечора. Президент Емманюель Макрон нещодавно заявив під час свого виступу на телебаченні, що деякі культурні центри зможуть відкритися в середині травня.

 

Офіційний список відібраних фільмів для показу на Каннському кінофестивалі цього року буде оприлюднений 27 травня. Сам же фестиваль організатори планують провести з 6 по 17 липня, пам'ятаючи про розвиток ситуації в галузі охорони здоров'я в Європі та в усьому світі. Канни як і завжди залишаються традиційною стартовим майданчиком для багатьох фільмів і деякі кінотеатральні прем’єри, з огляду на фестиваль, вже плануються дистриб'юторами.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market
Анімація

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market

Український повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається» був успішно представлений на кіноринку Marche du Film. Це – перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія «Квартал 95».

14.07.2020
об 12:18

Новини

Канни в мініатюрі: Розпочалися вечори Special Cannes 2020

Прямо зараз на Круазет відбувається Special Cannes 2020. Дотримуючись соціальної дистанції, поціновувачі Каннського кінофестивалю збираються, щоб подивитися фільми, що увійшли до скороченої програми заходу, якого могло б і не бути, проте завдяки наполегливості організаторів подія все ж стала можливою. Хоча й зазнала деякої трансформації, а стрічки, які мали би презентуватися у травні в межах події з приставкою «Офіційний відбір Канн-2020», демонструвалися деінде. Зокрема, на фестивалях у Торонто та Сан-Себастьяні.

28.10.2020
об 18:46

Новини

Спайк Лі знову очолить журі Каннського кінофестивалю у 2021 році

Організатори вже планують Каннський кінофестиваль на 2021 рік. Ймовірно, його проведуть в червні або липні.

09.01.2021
об 16:35

Новини

Каннський кінофестиваль може відбутися влітку

Каннський кінофестиваль має оголосити до кінця січня, чи дотримуватимуться організатори планів на травень, або ж муситимуть перенести подію на літо, навіть відомі приблизні дати – з 5 по 25 липня.

23.01.2021
об 11:20

Новини

Фільм «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером відкриє Каннський кінофестиваль

Нова драма французького режисера Леоса Каракса «Аннетт» з Маріон Котіяр та Адамом Драйвером у головних ролях 6 липня відкриє 74-й Каннський кінофестиваль.

19.04.2021
об 15:09