Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Зірки NHL з фільму «ЮКІ - ІСТОРІЯ ПЕРЕМОГ ВІЛЬНИХ УКРАЇНЦІВ» збирають кошти на допомогу Україні

27.04.2022
об 11:47

24 квітня у м. Балтимор у кінотеатрі Flagship Cinemas Eastpoint відбулась північно-американська прем’єра документальної стрічки Володимира Мули UKE - The Untold Story of Hockey Legends про українських хокеїстів NHL. Показ був благодійним, всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Стрічку глядачам представили режисер та продюсер стрічки Володимир Мула та один із героїв фільму, володар Кубку Стенлі 1992 Джеф Чикрун. За словами Володимира Мули, Джеф Чикрун знайшов час у своєму щільному графіку і одразу після телевізійного ефіру на FOX Sports спеціально прилетів до Балтімора, щоб висловити свою підтримку українському народу.

 «Завдяки Flagship Cinemas Eastpoint та Dnipro Ukrainian Club ми зібрали кошти. В Україну подуть медичні аптечки, обойми для гвинтівок, спорядження та інші речі, які зараз конче необхідні нашій країні», - розповів режисер та продюсер фільму Володимир Мула.

Документальний фільм Володимира Мули "UKE / ЮКІ - Історія перемог вільних українців" розповідає історії видатних зірок українського походження, які формували найвідомішу хокейну лігу світу – NHL. Ukrainians або коротко UKE – саме так у Північній Америці називають вихідців із України. Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу – їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги NHL. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Наступний благодійний показ стрічки пройде 29 квітня у Польщі, у Варшаві, о 18:30 у Kino Luna за адресою ul. Marszałkowska, 28. Вхід вільний, збиратиметься допомога у вигляді пожертв для ЗСУ та українців, що постраждали від російської навали.

 

Джерело: Володимир Мула

Читайте також:

Новини

Незабаром у кіно прем’єра стрічки «Юкі» про українців у NHL

Фільм «Юкі» розповідає історії видатних хокеїстів українського походження, які формували найвідомішу в світі хокейну лігу NHL. Фільм документальний і має символічну назву.

06.10.2020
об 18:22

Новини

Backstage «ЮКІ»: Історія створення документального фільму

На цьому тижні в широкий прокат виходить фільм режисера Володимира Мули про перемоги українських хокеїстів.

30.11.2020
об 12:53