Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Зірки на Землі» – документальний фільм про інклюзивне навчання

16.02.2021
об 15:41

У львівському навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» знімають документальний фільм «Зірки на Землі», що розповість про унікальний проєкт з розроблення нової кіномистецької методики для роботи з дітьми, яким потрібні нові методики для вивчення і засвоєння інформації.

Упродовж кількох тижнів група тьюторів щодня проводитиме заняття з акторської майстерності, музики, живопису, пластичного мистецтва, анімації, написання сценаріїв тощо. За перебігом проєкту слідкуватиме кваліфікована психологиня, яка займатиметься з дітьми за методикою Монтессорі. Вона оцінюватиме стан своїх вихованців і фіксуватиме покращення їхніх освітніх та комунікаційних навичок.

Творці документальної стрічки вважають, що поява їхньої роботи важлива для розвитку інклюзії та видимості людей з інвалідністю в українському суспільстві. Виробництвом фільму «Зірки на Землі» та реалізацією усього проєкту займається компанія «ДобранічФільм» за підтримки Українського культурного фонду. Режисеркою та співавторкою проєкту є Сніжана Гусаревич. Сніжана працює із соціально важливою темою не вперше. Торік режисерка випустила документальний повнометражний фільм NotAlone, який розповідає про Спільноту взаємодопомоги «Емаус-Оселя», що опікується безхатченками. Стрічка отримала спеціальну відзнаку на 4-му Міжнародному кінофестивалі Kharkiv MeetDocs. Ще однією співавторкою проєкту, а також його продюсеркою є засновниця компанії «ДобранічФільм» Світлана Рудюк. Нещодавно вона випустила документальну кінокартину «Ваш Василь» про видатного українського поета і дисидента Василя Стуса. Операторкою кінострічки стала Тетяна Дудінік, з якою Сніжана Гусаревич працювала над ігровим фільмом «Сіль для моря», що порушує тему булінгу у школі.

Кожен з викладачів, який героєм фільму, вже мав досвід роботи з дітьми-інвалідами. Наприклад, викладач з анімації Родіон Шуб має власну студію Ridni, яка протягом 4 років свого існування бере участь у багатьох соціальних проєктах, зокрема він працював із дітьми-інвалідами. Музикант Сергій Сидоренко постійно співпрацює з такими зірками українського шоу-бізнесу, як «Океан Ельзи», Монатік, «Альона Альона», Тіна Кароль, Іван Дорн. Також він разом з майстрами компанії Yamaha розробляє музичні інструменти для людей з інвалідністю. Письменниця та художниця Христина Венгринюк – засновниця студії мистецтв для дітей «МонмАРТр», де також навчаються діти-інваліди, викладатиме сценарне мистецтво, зокрема творитиме разом із маленькими героями документальної стрічки сценарій мультфільму та братиме участь у вправах з живопису. Майстриня Олеся Возницька з чоловіком Андрієм мають власну творчу студію Natura Interior в Ужгороді. Два роки тому подружжя заснувало майстерню для дітей у закарпатському селищі, де навчає малечу основам прикладного мистецтва. Викладачка акторської майстерності Уляна Данилюк є художньою керівницею дитячого інклюзивного театру Perfeco in Kilaba. У ньому займаються зо два десятки дітей, які грають у трьох власних виставах.

Прем’єра «Зірок на Землі» відбудеться в квітні у Львові та Києві. Фільм розповсюдять серед реабілітаційних центрів по всій країні, представлять на одному з кінофестивалей, а пізніше викладуть на офіційному сайті компанії «ДобранічФільм».

 

Джерело: PR-служба фільму «Зірки на Землі»

Читайте також:

Новини

У МКІП триває прийом документів для участі у відборі членів Ради з державної підтримки кінематографії

Упродовж 2 – 21 лютого Міністерство культури та інформаційної політики України приймає документи для участі у конкурсі на посаду члена Ради з державної підтримки кінематографії, який проводиться відповідно до пунктів 21 і 41 Порядку утворення Ради з державної підтримки кінематографії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2018 р. № 195.

04.02.2021
об 13:26

Новини

Найкращі команди та нові тренери у новому сезоні «Ліга Сміху»

19 лютого на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра гумористичної програми «Ліга Сміху». Переможці минулих років та найкращі команди за всю історію проєкту зійдуттся на одній сцені в сезоні «Битва Титанів», щоб знову поборотися за звання кращого.

05.02.2021
об 16:23

Новини

З’явився трейлер документального фільму «Аллен проти Ферроу»

Ось вже два десятиліття поспіль з різною інтенсивністю в медіа та чи інакше з’являються згадування про скандальний інцидент, який трапилася в сім’ї Вуді Аленна та Мії Ферроу за участі її прийомної доньки. Приватна історія стала основою сюжету документального мінісеріалу «Аллен проти Ферроу», який наприкінці місяця вийде на стрімінговому сервісі HBO.

08.02.2021
об 14:12

Новини

Український бокс-офіс: Фільми вітчизняного виробництва поступилися закордонним прем’єрам

Після січневого локдауну другий вікенд, з 4 по 7 лютого, в українських кінотеатрах втратив лише 6 % касових зборів, в порівнянні з першим. Таким чином, загальний дохід кінозалів становить 22,85 млн гривень.

10.02.2021
об 11:24

Новини

У лютому нуарний детектив «Схованки» побачили італійські глядачі

Прем’єра українського мінісералу відбулася в Італії на Rai 4.

10.02.2021
об 13:28