Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Зірка «Трансформерів» вийде заміж за старшого сина Бекхемів

12.07.2020
об 13:58

Старший син Девіда та Вікторії Бекхем зробив пропозицію акторці Ніколе Пельтц, яка зіграла у двох частинах голлівудської кіносаги «Трансформери».

 

Наприкінці червня, після майже 10 місяців стосунків, 21-річний Бруклін Бекхем вирішив освідчитися 25-річній дочці американського мільярдера Нельсона Пельтца.

«Бруклін розповів всім своїм друзям в Лос-Анджелесі, що вони з Ніколою заручені. Це всім відомо в їхньому колі. Вони раді! Девід і Вікторія дали свою згоду і благословення», - розповів видання The Mirror інсайдер.

Перша інформація про стосунки пари була оприлюднена у січні цього року. Бруклін і Нікола самі оголосили про це. Наприкінці червня хлопець зробив пропозицію своїх дівчині та за традицією оголосив про це із запізненням.

«Два тижні тому я запитав свою другу половинку, чи вийде вона за мене, і вона відповіла: «так». Я найщасливіша людина у світі. Обіцяю бути найкращим чоловіком і одного разу - найкращим батьком. Люблю тебе, крихта», - розповів у дописі на своїй Instagram-сторінці Бруклін Бекхем.

Світська тусовка Заходу в очікуванні найгучнішого події, тим більше, що батьки нареченого благословили пару і не тільки у сімейному колі, а й публічно.

«Найбільш захоплюючі новини! Ми не можемо бути щасливішими, Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц одружуються! Бажаю вам багато любові і щастя на все життя. Ми всі так сильно любимо вас обох», - написала у своєму Instagram Вікторія Бекхем.

Тож чекаємо на весілля пари, воно має бути неймовірним.

 

Джерело: The Mirror