Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Зірка «Гри престолів» – Ейдан Гіллен взяв участь у науковому серіалі для Science Channel і Discovery+

31.08.2021
об 11:34

Космос викликає трепет і подив, але також він може бути страшним і смертельним. Надмасивні чорні діри, смертельні сплески гамма-променів, блукаючі астероїди, загадкова темна енергія, непередбачувані наднові зірки… Космос постійно атакує нашу планету. Це як бомба сповільненої дії. 

 

Прем’єра серіалу «Космічні вбивці» відбудеться у неділю, 19 вересня, о 21:00 на Science Channel і Discovery+. 

Творці багатосерійного фільму використовують нуарну оповідь про перелічені вище загрози, змішуючи в сценарії, анімацію, драму із спілкування з провідними експертами в галузі астрономії, астрофізики, біології, космології та планетології.

Актор Ейдан Гіллен виступає у ролі детектива в цій історії. У кожному епізоді у нього є справа, яку він повинен розкрити, але для цього йому потрібні докази. Він дослідить кожну космічну катастрофу за допомогою таємничого інформатора і широкого кола експертів, які вивчали найнеймовірніші космічні події.

Чорні діри, смертельне космічне випромінювання, маленькі зелені чоловічки, астероїди-вбивці, космічний брухт і «великий космічний сон» стануть шістьма випадками – кожен із них несе смертельну небезпеку, що ховається в глибинах космосу. Земля на лінії вогню, адже справа не в тому, чи відбудеться якась з цих подій, а питання коли.

Виробництвом наукового серіалу займається компанія «Wall to Wall Media» Ltd для Discovery, Inc.

Читайте також:

Події

Національний Конкурс та переможці 12-го ОМКФ

Минув тиждень після церемонії закриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Його відлуння відчуватиметься ще довго, однак пропонуємо подивитися на калейдоскоп подій, що відбувалися впродовж 14 – 21 серпня, в цьому огляді заходів, перемог і статистики.

28.08.2021
об 15:37

Новини

1-й Хмельницький кінофестиваль: Дати проведення та програма

Упродовж 10 – 12 вересня відбуватиметься 1-й Хмельницький кінофестиваль. Організатори заходу зазначають, що головні фестивальні події відбуватимуться у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, також кінопокази просто неба пройдуть у містах Шепетівка та Красилів.

30.08.2021
об 15:52