Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Зйомки в павільйоні: Як виглядає фінальний період зйомок стрічки «Довбуш»

10.06.2021
об 18:17

Із початком літа творча група історично-пригодницького екшну «Довбуш» вийшла на знімальний майданчик, аби дофільмувати епізоди картини. У павільйоні, де нині проходять фінальні дні на зйомок, команда, яка працює над фільмом поспілкувалася із представниками ЗМІ.

 

 

В кіностудії імені О. Довженка розташувалася одна із багатьох локацій фільму Олеся Саніна «Довбуш». Виробництво якого здійснюється компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України, а генеральний медіапартнером фільму є телеканал «Україна». 

«В кожній нації є свій національний герой, у нас – це Довбуш. Я розповідаю історію не ту, яку я вигадав, а історію народу, для якого Довбуш став героєм, і намагаюся розібратися чому став.  Перш за все, фільм – історія про свободу. Це історія про людей, які обрали собі шлях, навіть ціною життя здобути цю свободу і захищати її до останнього. Це історія про величезну любов. Про любов, яка не мала би статися. Про любов попри все. Про любов вільних людей. Це історія про сумніви, про вибір, історія про те, що люди вважають легендою. Про те, що іноді легенда буває більше ніж сам герой. Історія про те для чого ця легенда живе і для чого вона потрібна», – розповів режисер та співпродюсер ОЛЕСЬ САНІН.

 

В одному із павільйонів студії художники-постановники стрічки звели справжню автентичну гуцульську корчму ХVIIІ століття, де і відбувалося спілкування із представниками ЗМІ.

«Це наймасштабніший український фільм на сьогоднішній день. Наймасштабніший по кількості задіяних акторів масових сцен, каскадерів, реконструкторів, локацій. Ми об’їхали майже усю Західну Україну в пошуках локацій, ми знімали в Карпатах, Тернопільський області та Києві, ми побудували багато декорацій, дуже складних декорацій як в павільоні так і на локаціях, ми відновили зброю та багато реквізиту, зробили велику кількість костюмів. Це має бути головна українська кіноподія, принаймні цього року», – зазначив продюсер МАКСИМ АСАДЧИЙ.

 

Серед касту глядачі побачать Олексія Гнатковського, Дар’ю Плахтій, а у ролі Довбуша – Сергія Стрельнікова.

«Хочу згадати культовий фільм Куросави «Сім самураїв». Пам'ятаєте, що ці самураї стають на захист села, яке фактично їм нічого не платить, задарма. Чому? Тому що вони можуть, напевне. Тому що відчувають в собі сили щось змінити. І тому певно повинні це робити. Так само і Олекса Довбуш. Він стає на захист своїх гір, тому що відчуває, що він може. І повинен... А ще він любить. В нього є жінка, яку любить не менше за ці самі гори. Це його, я думаю, і мотивує», – пояснив мотивацію свого героя актор СЕРГІЙ СТРЕЛЬНИКОВ.

 

Нагадаємо, в основу сюжету фільму лягли події, коли жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, Олекса та Іван стають ворогами один одному, адже один прагне справедливості, другий – грошей.

«Дійсно Іван Довбуш неоднозначний, дуже цікавий персонаж, я захоплений ним. Він насправді існував. Для нього осередком стоїть питання: хто є герой. Тому що суспільство має потребу у створенні своїх героїв. І цей герой знаходиться, народжується. І от наскільки людям він потрібен і до якої пори, до якої міри. Це герой як священна жертва, чому прикладів є дуже багато за усю світову історію. Суспільство приймає героя коли він виконав свою місію. Допоки він виконує її він священний. Скільки ми пам’ятаємо його, як цінуємо, як йому жити в цьому суспільстві коли він вже зробив свою справу? Власне ці питання піднімаються для мене в персонажі Івана. І взагалі для мене це біблійна в принципі історія», – розповів про свого героя ОЛЕКСІЙ ГНАТКОВСЬКИЙ.

 

Ще одним ключовим персонажем є Марічка, яку на екрані втілить Дар’я Плахтій.

«Марічку рухає безумовна любов, яка особисто для мене стала прикладом і роллю терапією, яка дійсно допомогла зрозуміти що є справжнє кохання. Попри всі складнощі, а обставини були дійсно важкими, в якійсь мірі нездоланними, вона завжди кохала Олексу Довбуша», – резюмувала ДАР’Я ПЛАХТІЙ.

 

За попередніми планами творчої групи до кінця липня вони мають відзняти весь матеріал для майбутнього фільму, який восени цього року, за анонсами творців, повинен вийти на великі екрани.

 

Джерело: FILM.UA Distribution та Kinomania

Читайте також:

Новини

«Золота Дзиґа»: Три номінанти на премію «Найкращий короткометражний ігровий фільм»

За три тижні відбудеться урочиста церемонія нагородження V Національною кінопремією «Золота Дзиґа». Продовжуємо огляд номінантів на відзнаку. Сьогодні розглянемо сюжети трьох ігрових короткометражних фільмів українського виробництва, які потрапили до категорії «Найкращий короткометражний ігровий фільм» (ім. Ю. А. Мінзянова).

21.05.2021
об 16:04

Анімація

Анімація «Гуллівер повертається» їде на Шанхайський кінофестиваль

В червні мультфільм «Гуллівер повертається» візьме участь в конкурсній програмі Шанхайського кінофестивалю.

02.06.2021
об 15:04

Новини

Анімація «Тигр блукає поруч» ввійшла до офіційної програми фестивалю у Токіо

Короткометражний анімаційний фільм «Тигр блукає поруч» української режисерки Анастасії Фалілеєвої увійшов до офіційної програми міжнародного фестивалю Short Shorts Film Festival & Asia. Стрічка створена studio KAPI за підтримки Держкіно.

04.06.2021
об 12:32

Новини

Канни 2021 знову пройдуть без участі одного з головних представників індустрії потокового сервісу Netflix

Каннський кінофестиваль та стрімінговий сервіс Netflix продовжують зберігати прохолодні стосунки. Фестиваль та платформа все ще не можуть подолати свої розбіжності, і тому глядачі у Франції знову ​ будуть позбавлені можливості побачити улюблені фільми від Netflix на великому екрані.

06.06.2021
об 16:06

Новини

Скоро в кіно: Мультфільм «Бджілка Майя 3. Місія «Золоте яйце»

Улюблені смугасті герої – Майя і Віллі повертаються. На них чекає нова місія, а на глядачів – веселі витівки. Всією сім’єю подивитися нову частину анімації у кіно можна буде вже з 24 червня.

10.06.2021
об 16:49