Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Зйомки сиквелів «Аватара» тривають

16.12.2020
об 17:07

Вчора продюсер Джеймс Кемерон у своїй публікації в Інстаграм показав дві фотографії та розповів про епізоди, які наразі знімають для наступних «Аватарів».

На фото останні в цьому році знімальні майданчики для наступних частин фільму «Аватар».

На першому знімку видно, як військові імітують, що кудись поспішають на катері The Matador. Також бачимо, що роль водної гладі грає 16-тонна рухома платформа. Продюсер сповіщає своїх підписників, що вона обертається на 360 градусів.

На другому фото зображена складна конструкція з операторських кранів на базі Mercedes-Benz.

«Ще один день на зйомках сиквелів «Аватара», - завершує свій пост ДЖЕЙМС ЛАНДАУ.

Нагадаємо, студія Disney пообіцяла, що прем'єра «Аватар 2» відбудеться в грудні 2022 року.

 

Читайте також:

Новини

Робота над стрічкою «Аватар 2» завершена

Перший «Аватар» вийшов на широкі екрани у 2009 році. З того часу фанати стрічки чекають на продовження історії. І ось, нарешті, режисер Джеймс Кемерон заявив, що зйомки фільму «Аватар 2» добігли кінця.

28.09.2020
об 13:27

Інтерв'ю

Беатріс Крюгер: «Академія та деякі режисери не хочуть визнавати кастинг-директорів»

Локальні кастинги для декількох фільмів Бондіани, співпраця з Вуді Алленом, Весом Андерсоном, Спайком Лі, Томом Тиквером та іншими відомими режисерами – лише частина того, що встигла зробити за час своєї кар'єри кастинг-директорки Беатріс Крюгер. Крім того, вона входить до складу Американської академії кіномистецтв (так-так, тієї, що роздає «Оскари») і може похизуватися ще цілою низкою регалій та досягнень. Наприкінці серпня Беатріс Крюгер запросили як лекторку на Форум кастинг-директорів – галузеву подію, де обговорювалися контроверсійні питання галузі. На лекції Беатріс розповіла про роботу кастинг-директора на міжнародних ринках і конфлікт інтересів при суміщенні професій кастинг-директора й агента. Проблема існує й на українському ринку. Під час інтерв'ю ми поговорили з Беатріс про те, чому бути кастинг-агентом погано, про роботу з відомими режисерами, особливе ставлення до акторів-зірок і боротьбу за визнання кастинг-директорів професійною спільнотою.

09.10.2020
об 17:25

Новини

Одну з частин «Аватару» можна буде побачити раніше за реліз сиквела

Всі, хто чекає на продовження фільму Джеймса Кемерона, матимуть нагоду повернутися до Пандори раніше грудня 2022 року. Адже видання Dark Horse випустить новий комікс про всесвіт «Аватара», який стане продовженням фільму 2009 року.

17.10.2020
об 14:27

Новини

Сігурні Вівер розповіла на що пішла заради зйомок у фільмі «Аватар 2»

Сігурні Вівер знялась у фотосесії для відомого американського журналу та розповіла, що їй довелося витримати та через що пройти заради ролі у другій частині «Аватару». Проте читачам чи не найбільше запам’яталися вражаючі фото акторки.

23.10.2020
об 15:10

Новини

З'явилися нові фото зі зйомок стрічки «Аватар 2»

Творці стрічки «Аватар 2» продовжують інтригувати публіку та публікують в мережі кадри зі зйомок. Фотографії не розкривають сюжету стрічки, але показують, як проходило фільмування та що довелось робити акторам заради ролі у картині.

27.10.2020
об 14:15