Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Зйомки фільму Майкла Манна «Феррарі» розпочнуться вже навесні

25.06.2020
об 16:05

Днями на Каннському віртуальному кіноринку дистриб’ютор STX і сервіс Amazon придбали права на байопік Майкла Манна «Феррарі» (Ferrari). Це означає, що проєкт живий, і за прогнозами, зйомки розпочнуться в один з весняних днів наступного року.

Манн недавно переробив сценарій «довгобуду», написаний ще Троєм Кеннеді-Мартіном («Італійська робота», «Герої Келлі»), що пішов з життя у 2009 році. Щодо виконання ролі Енцо Феррарі, як і раніше (з березня 2017 року), домовляються з Г'ю Джекманом. Проєкт розробляється з 2000 року, над ним намагалися працювати Сідні Поллак (на роль Фераррі планували запросити Аль Пачіно), а першим вибором Манна, який прийшов на зміну померлому в 2008 році Поллаку, був Крістіан Бейл.

Дія фільму відбуватиметься в 1957 році – у кризовий для концерну Ferrari і для самого Енцо час. Тоді компанія стояла на межі банкрутства, а сам Феррарі та його дружина Лаура (до речі, в 2017-му її планувала зіграти Нумі Рапас) переживали смерть свого сина Діно, у той час як позашлюбна дитина Енцо, 12-річний П'єро, теж розраховував на місце під сонцем. Щоб поліпшити фінансове становище Ferrari, Енцо вирішує взяти участь у Mille Miglia – гонці на тисячу миль по Італії. У результаті команда Ferrari здобуває впевнену перемогу, посівши всі місця на п'єдесталі.

Джерело: Deadline

Фото: UAinfo

Читайте також:

Анімація

В українського анімаційного фільму «Віктор Робот» з’явився тизер

Фантастичні історії про дружбу та пригоди, які відбуваються в далекому майбутньому, у березні 2021 року можна буде побачити на великому екрані. Наразі ж творці анімаційної стрічки «Віктор Робот» режисера Анатолія Лавренішина представили офіційний тизер.

17.06.2020
об 11:41

Новини

У Новій Зеландії відновилися зйомки продовження фільму «Аватар»

У своєму instagram продюсер Джон Ландау опублікував фото, зроблені на знімальному майданчику, де почалися роботи над продовженням фільму «Аватар».

18.06.2020
об 17:17

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Щелепи»
Статті

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Щелепи»

45 років тому 21 червня 1975 року на екрани США вийшов фільм Стівена Спілберга «Щелепи», який названо першим блокбастером. Також він став найкасовішим фільмом  усіх часів і утримував цей титул до виходу «Зоряних воєн».

21.06.2020
об 17:41