Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З’явився український трейлер стрічки «Дюна»

10.09.2020
об 14:34

Першу частину Всесвіту «Дюни» продемонструють наприкінці року.

В Україні з’явився перший дубльований трейлер фільму «Дюна» режисера Дені Вільньова. Стрічка – екранізація однойменного роману письменника Френка Герберта. У фантастичному фільмі глядачі побачать Джейсона Момоа та Зендею.

Фантастичний пригодницький бойовик розповідає про порятунок Всесвіту.  Інші цивілізації з ворожої планети вступили у конфлікт с мешканцями  планети Аракіс через речовину, яка здатна розкрити найбільший потенціал людства. Головний герой – обдарований хлопець Пол, якого грає актор Тімоті Шаламе, відправляється на цю небезпечну планету, щоб врятувати майбутнє свого народу. Подолати ворога зможе той, хто переможе власні страхи.

Зйомки стрічки розпочались у лютому 2019 року і завершлись у липні того ж року. Більшість сцен фільмували у Будапешті та Йорданії.

 

Прем’єра фільму «Дюна» в кінотеатрах України запланована на 17 грудня 2020 року. Стрічку можна буде побачити у форматі 2D, 3D та IMAX 3D.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

У мережі з’явився український трейлер стрічки «Тесла»

З 20 серпня в кінотеатрах країни можна буде подивитись біографічну драму «Тесла», що розповідає про життя вченого та його відносити з жінками і конкурентами, наразі у вільному доступі з'явився дубльований українською мовою трейлер до стрічки.

05.08.2020
об 11:14

Анімація

Новий трейлер: Гуллівер з’явиться в кінотеатрах у грудні

Студія «Квартал 95» і Gulliver Films презентували перший трейлер повнометражного анімаційного фільму «Гуллівер повертається». У кінотеатрі мультик можна буде подивитися з 24 грудня 2020 року.

07.08.2020
об 11:33

Статті

У Києві розпочались зйомки нової романтичної комедії «Поцілунок на мільйон»

Холодного осінього ранку на одному з Київських підземних паркінгів чути, як молодий режисер Дмитро Авдєєв вправно роздає команди. Фільм «Поцілунок на мільйон» - його дебютний повний метр, тож до підготовки він підійшов відповідально.

10.09.2020
об 13:53