Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З’явився україномовний тизер стрічки «Селяни»

30.09.2020
об 15:17

Незвичність фільму в тому, що він – мальований. Історичне кіно виконане в техніці анімування картин. Стрічка розповідає про долю дівчини, її родину та життя інших її односельців на межі XIX – ХХ ст. Побачити незвичний фільм можна буде у 2022 році.

До створення стрічки залучено близько сотні художників. Їм разом потрібно створити 79 000 кадрів, які і стануть фільмом.

«Анімування робить можливим подачу історії із швидким темпом, з усім багатством гри акторів, у той же час передаючи нюанси сільського світу. Кінозйомка акторів та подальше перефарбування їхньої гри кадр за кадром у техніці маслом на стадії поствиробництва надає можливість послідовного відображення обох цих сфер, гарантуючи унікальний та прекрасний кінцевий візуальний ефект», - сказала режисерка стрічки ДОРОТА КОБЄЛА.

Основою фільму став роман польського письменника Владислава Реймонта. У картині підіймаються теми нетерпимості, жадібності та хіті, які актуальні у людському середовищі й нині. За сюжетом, місцева красуня одружується з багатим вдівцем, що призводить до жорсткого суперництва та хтивих бажань, що штовхає спільноту селища у вир катастроф, які закінчуються трагічно.

Події фільму базуються на постійному конфлікті жителів селища, який митці частково показують і в першому тизері: яскравий гнівний монолог одного з героїв стрічки, голос якого рішучий та різкий, а стан непохитний.

«Ми прагнемо сказати, що часи змінюються, а людина залишається. Що інноваційна тільки «обгортка» фільму, у центрі — людина. І тоді, і зараз у людей є постійні сімейні сварки, жадібність, гнів та безперервний пошук злагоди і любові», - розповіла продюсерка стрічки, директорка Укркіно ОЛЬГА ЖУРЖЕНКО.

Дізнатися більше про створення стрічки та побачити унікальні картини, які стануть кадрами майбутнього кіно, можна тут

 

Джерело: UFD

 

Читайте також:

Новини

З’явився офіційний трейлер українського фільму «Атлантида»

Вже 5 листопада в український прокат вийде стрічка «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Світова прем’єра драми відбулась на Венеційському кінофестивалі. Також стрічку побачили глядачі понад 50 різноманітних кінофестивалів. Нині кіноробота також змагається за право представляти Україну на премії «Оскар».

16.09.2020
об 18:12

Новини

У фантастичного фільму «2067» з’явився трейлер

Незабаром в українських кінотеатрах відбудеться прем’єра нового фантастичного екшну «2067». В мережі вже з’явився трейлер стрічки, що розповідає про діяльність людини, яка може призвести до виникнення нових вірусів та знищення людства.

19.09.2020
об 13:57

Новини

Вийшов другий трейлер стрічки «Номери»

Історія як одна людина здатна змінити світогляд багатьох та навчити жити за бажанням, а не правилами.

24.09.2020
об 16:27