Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Зꞌявився трейлер та постер «Moon Knight»

18.01.2022
об 14:46

Marvel випустила "світову прем'єру трейлера" для свого майбутнього серіалу "Місячний лицар" за мотивами гри. На додаток до деяких нових крутих кадрів ролик показав, що прем'єра серіалу відбудеться на Disney + 30 березня.

 

"Я не можу відрізнити своє життя наяву від сну", - говорить Оскар Ісаак - зі справжнім британським акцентом - у ролі Стівена Гранта у верхній частині трейлера.

Серіал розповідає про Ґранта, лагідного працівника сувенірного магазину, який страждає від відключення електроенергії та спогадів про інше життя. Стівен виявляє, що має дисоціативний розлад особистості, і ділить тіло з найманцем Марком Спектором. У міру того, як вороги Стівена/Марка сходяться до них, вони повинні розібратися зі своїми складними особистостями, тоді як вони втягнуті у смертельну таємницю, пов'язану з могутніми богами Єгипту.

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

«Uncharted: Незвідане»: презентували ексклюзивний фрагмент битви у літаку

Чекаєте на екранізацію однієї з найвідоміших комп'ютерних ігор? Дивіться ексклюзивний фрагмент фільму «Uncharted: Незвідане»!

13.01.2022
об 14:34

Новини

Премꞌєра нового сезону шоу «Невідома експедиція» на каналі Discovery

Як літак із трьома льотчиками ВМС безслідно зник у Тихому океані? Чому здобич найвідомішого грабіжника Америки так і не знайшли? Звідки взялася легенда про Ельдорадо та чи могло «Золоте місто» ховатися в колумбійських джунглях?

14.01.2022
об 13:32

Новини

Претенденти на Шевченківську премію 2022

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка оголосив "короткі" списки літературно-мистецьких творів, допущених до третього туру конкурсу на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року.

17.01.2022
об 16:49