Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

З’явився тизер української стрічки «Передчуття»

23.09.2020
об 12:45

 Нарешті з’явився перший офіційний тизер фільму «Передчуття», режисером якого є Вячеслав Криштофович. Про це повідомляє  творча група картини.

  

 

 

Стрічка створена українською компанією Garnet International Media Group в копродукції зі словацькою кінокомпанією Wandal Production та литовською Taura за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Slovak Audiovisual Fund. Картина «Передчуття» з’явиться  у широкому національному прокаті 8 жовтня 2020 року.

Джерело: ДержКіно

Читайте також:

Новини

447 проєктів братимуть участь у 14-му державному пітчингу

Вчора Державне агенство України з питань кіно на своєму офіційному сайті опублікувало затверджений список кінопроєктів, що пройшли технічний відбір до Чотирнадцятого конкурсу пітчингів. Наразі до участі допущено 447 проєктів. З усіх поданих проєктів лише три роботи не братимуть участі у подальших етапах відбору. Як зазначають у пресслужбі Державного агенства України з питань кіно, вони не відповідали тематиці або не мали необхідних документів.

22.07.2020
об 13:17

Новини

Другий день пітчингу від Держкіно

Сьогодні на розсуд журі презентують добірку «Неігрових національних фільмів». Нагадаємо, таймінг виступів скоротили, також суттєво зменшили кількість тих, хто може перебувати в залі. Всі охочі можуть приєднатися до пітчингу онлайн, адже ведеться пряма трансляція.

15.09.2020
об 11:17

Новини

Стала відома дата виходу української стрічки «Передчуття»

8 жовтня 2020 року в прокат вийде новий фільм Вячеслава Криштофовича «Передчуття». Це буде перша стрічка після довгої перерви у роботі режисера.

21.09.2020
об 17:17