Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З’явився тизер до нового фільму Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург»

25.09.2020
об 18:26

Український хіп-хоп виконавець зіграє одну з ролей у фільмі новому фільмі режисера-тріумфатора минулорічного Одеського міжнародного кінофестивалю. Нова стрічка розповідає про братів, відносини з батьками та подорож, яка змінить героїв.

У тизері майбутнього фільму Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург» «засвітився» учасник хіп-хоп гурту «Курган & Agregat» Аміл Насіров. Ймовірно, він виконає одну з головних ролей у стріцчі.

Нині новий проєкт українського режисера Антоніо Лукіча перебуває на стадії девелопменту та бере участь у 14-му пітчингу від Держкіно.

За сюжетом «Люксембург, Люксембург» – це розповідь про братів Васю і Колю. Один з них хоче познайомитись з батьком, інший – будь-що ухилитися від цієї зустрічі. Ця подорож змінить життя обох братів. У тизері до нової роботи Антоніо Лукіча знявся учасник гурту «Курган & Agregat» Аміл Насіров. Вибір хіп-хоп виконавця в якості одного з акторів фільму режисер пояснює бажанням показати артиста поза публічним образом. Планується, що у стрічці з’являться й інші учасники бенду  - Раміл Насіров і Євгеній Володченко. Також у фільмі можна буде побачити Андрія Лідаговського, який виконував головну роль у дебютному проєкті Антоніо Лукіча «Мої думки тихі».

Зазначимо, у конкурсі від Держкіно в категорії «Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва мажоритарна копродукці» проєкт «Люксембург, Люксембург» за результатами першого етапу пітчингу набрав найбільшу кількість балів.

Продюсерами фільму виступають Володимир Яценко, на рахунку якого такі стрічки, як «Атлантиа», «Додому», «Дике поле», та Анна Соболевська.

Виробництво здійснюватиме кінопродакшн ForeFilms. Зйомки заплановані в Україні та Люксембурзі упродовж березня-травня наступного року.

 

Джерело: PR-служба фільму «Люксембург, Люксембург»

Читайте також:

Новини

З’явився офіційний трейлер українського фільму «Атлантида»

Вже 5 листопада в український прокат вийде стрічка «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Світова прем’єра драми відбулась на Венеційському кінофестивалі. Також стрічку побачили глядачі понад 50 різноманітних кінофестивалів. Нині кіноробота також змагається за право представляти Україну на премії «Оскар».

16.09.2020
об 18:12

Новини

У фантастичного фільму «2067» з’явився трейлер

Незабаром в українських кінотеатрах відбудеться прем’єра нового фантастичного екшну «2067». В мережі вже з’явився трейлер стрічки, що розповідає про діяльність людини, яка може призвести до виникнення нових вірусів та знищення людства.

19.09.2020
об 13:57

Новини

Вийшов другий трейлер стрічки «Номери»

Історія як одна людина здатна змінити світогляд багатьох та навчити жити за бажанням, а не правилами.

24.09.2020
об 16:27