Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З’явився рейтинг протоколів санітарної безпеки кіномереж США

25.06.2020
об 11:28

Запорукою успішної роботи й збільшення відвідуваності для кінотеатрів у період перезапуску прокату стане найбільш безпечна система санітарного захисту глядачів, вважає експерт міжнародної фінансової групи Credit Suisse Меган Дюркін.

В умовах помітних обмежень за кількістю глядачів й складно прогнозованого попиту, дотримання санітарних норм можуть зіграти вирішальну роль у конкурентній боротьбі в перші місяці після перезапуску. Особливо це буде мати значення у великих містах на кшталт Нью-Йорка й Лос-Анджелеса, де населення зіткнулося з COVID-19 не з чуток. Тож Меган Дюркін проаналізувала розроблені провідними кіномережами США стандарти з охорони праці та рекомендації з техніки безпеки й склала своєрідний рейтинг протоколів санітарної безпеки кіномереж США, виділивши ключові параметри. Серед них – якість прибирання приміщень, якість повітря, контроль за здоров'ям гостей та співробітників і дотримання вимог соціального дистанціювання.

 

Використання рукавичок

Найбільш суворими стандартами безпеки відзначилася мережа Cinemark. Тільки вона вимагає використання рукавичок для всіх співробітників, також працівники мають пильно стежити за чистотою в кожному з приміщень кінотеатру. Ще у кінотеатрах мережі будуть забезпечувати максимально можливу якість повітря й кожні 30 хвилин проводити прибирання місць з найбільш високою контактністю. Крім того, перевагою санітарних протоколів Cinemark є те, що вони впроваджуватимуться поступово – кожного тижня протягом усього липня в міру того, як кіномережа повертатиметься до своєї звичної діяльності.

 

Заміна повітряних фільтрів

Друге місце в рейтингу належить мережі AMC, яка дала обіцянку регулярного ретельного прибирання приміщень і забезпечення високої якості повітря за рахунок заміни повітряних фільтрів у тих місцях, де це буде можливо. Водночас експерт поставила під сумнів озвучений керівництвом план одночасного відкриття 450 кінотеатрів у середині липня. Також хиткими є плани керівництва відновити пропускну здатність майданчиків до 100 % до Дня Подяки в листопаді, коли, як очікується, з'явиться вакцина від COVID-19.

 

Безконтактне відвідування туалетів

Третє місце за рівнем впроваджуваних стандартів епідеміологічної безпеки зайняла мережа Marcus. Їх система передбачає регулярне прибирання, безконтактне відвідування туалетів і спеціальні пристрої з дезінфекції кабінок після кожного використання.

 

Правила муніципалітетів

Замикає список кіномереж Regal. На відміну від конкурентів, компанія надала найменшу кількість інформації щодо затверджених правил безпеки, а також зобов'язала співробітників надягати маски, тільки якщо цього вимагають правила муніципалітетів, до яких належить кінотеатр. Передбачається, що це може відлякувати гостей, особливо при відвідуванні зони кінобару.

 

Як бачимо, кожен з демонстраторів вестиме контроль за здоров'ям своїх співробітників, але не буде вимагати від глядачів приходити в масках. Кожна кіномережа фокусується на прибиранні кінозалів між сеансами, скорочує до мінімуму пряму взаємодію співробітників і гостей і забезпечує доступ відвідувачів до дезінфікуючих засобів.

Джерело: THR

Читайте також:

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06

Новини

Відкриття кінотеатрів у Пекіні відкладається на невизначений термін

Після майже двомісячної перерви випадки коронавірусу знову виявлені в Пекіні. Відомо, що хворі жителі столиці Китаю не покидали її, а також не мали контактів з іноземцями чи прибулими в країну.

19.06.2020
об 10:05

Новини

2 липня у Києві відкриються кінотеатри

Сьогодні, 24 червня, під час брифінгу мер Києва Володимир Кличко повідомив, що в столиці з 2 липня дозволять відновити роботу кінотеатрам.

24.06.2020
об 18:03