Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

З’явився новий тизер продовження легендарного серіалу «Секс у великому місті»

15.11.2021
об 14:23

Нова глава новаторського серіалу HBO «Секс у великому місті» від виконавчого продюсера Майкла Патріка Кінга. Серіал буде розповідати про Керрі, Міранду та Шарлотту, коли вони пройдуть шлях від складної реальності життя та дружби у свої 30 до ще більш складної реальності життя та дружби у свої 50.

З ролика стало відомо, що прем’єра відбудеться вже 9 грудня цього року. Також з тизера ми дізнаємося, що Керрі Бредшоу тепер веде не стовпчик у журналі, а подкаст. І містер Біг все ще з нею (раніше ходили чутки про те, що пара зазнає болючого розлучення): на відео вони благополучно цілуються.

Нагадаємо, до своїх легендарних ролей повернуться Сара Джессіка Паркер (Керрі), Синтія Ніксон (Міранда) та Крістін Девіс (Шарлотта). Саманта у сюжеті не з'явиться, оскільки Кім Кеттролл від участі у проекті відмовилася. Джон Корбетт знову зіграє Ейдана, одного з колишніх бойфрендів головної героїні.

У продовженні встиг знятися і Віллі Гарсон – той самий друг-гей Керрі Бредшоу – Стенфорд Блетч. На жаль, актор пішов з життя у вересні цього року.

Усього вийде 10 нових епізодів тривалістю по 30 хвилин.

Джерело: HBO Max

Читайте також:

Новини

Стали відомі претенденти на Національну Шевченківську премію у номінації «Кіномистецтво»

Шевченківська премія – найвища в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Премію вручають із 1961 р. Загалом, у березні 2022 р. вручатимуть сім премій у номінаціях: "Література", "Публіцистика, журналістика", "Літературознавство і мистецтвознавство", "Музичне мистецтво", "Театральне мистецтво", "Візуальні мистецтва" та "Кіномистецтво".

03.11.2021
об 13:26

Новини

В Україні провели системне дослідження кіноосвіти: результати

Асоціація кіноіндустрії України разом із Центром «Соціальні індикатори» за підтримки Українського Культурного Фонду провели комплексне дослідження української системи кіноосвіти. Було проведено 12 глибинних інтерв’ю з роботодавцями у сфері кіноіндустрії, опитано 107 досвідчених фахівців кіногалузі, а також 300 студентів останніх курсів й 300 випускників профільних навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси та Львова за спеціальністю 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво». Окремо було проаналізовано освітні програми й відкриті джерела навчальних закладів.

12.11.2021
об 14:18