Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

З'явився новий дедлайн кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23»

18.05.2020
об 16:10

Карантин та обмежувальні заходи вплинули на плани всього світу. Кінематографічне життя України також зазнало поправок – графіки зйомок перенесені на після карантинний період, також змінились терміни здачі курсових та дипломних фільмів у студентів кіноінститутів, тож і кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» подовжив на місяць дедлайн подачі робіт на конкурс. Режисери та продюсери, зацікавлені в участі у фестивалі, можуть онлайн відправити свої кінострічки до 15 червня 2020 року. Головний переможець, якого визначатиме журі, отримає приз  розміром 100 000 грн. 

Команда кінофестивалю «Відкрита Ніч» прийняла рішення подовжити термін прийому стрічок на конкурс, бо сподівається, що незважаючи на всі виклики сьогодення, захід відбудеться у 2020 році, завдяки підтримці партнерів. Організатори заходу переконані, що 2020 рік не стане виключенням і спільно з глядачами вони відкриють нові імена майбутніх зірок кіно, тому закликають режисерів поспішати та подавати фільми на фестиваль до 15 червня. 

Усі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна нагорода фестивалю становить 100 000 гривень, наданих Генеральним партнером – Райффайзен Банком Аваль, та коштів, зібраних у «Фонді взаємодопомоги».  

До участі у конкурсі приймаються ігрові, неігрові та анімаційні стрічки.  

Конкурсна програма збирає фільми та відео-роботи: 

– україномовні; 

– двомовні (які відображають сучасну, реально існуючу мовну ситуацію); 

– будь-які фільми та відео-роботи українського виробника, за умови, що іншомовні герої фільму дубльовані або озвучені українською мовою. 

Хронометраж фільмів та відео-робіт не може перевищувати 20 хвилин. 

Обов’язкова наявність англійських субтитрів. 

Нагадуємо, заповнити онлайн-форму заявки можна на офіційному сайті фестивалю до 15 червня.

Селекція фільмів у конкурсні програми здійснюється відбірковою комісією, в яку входить програмна дирекція кінофестивалю.