Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З'явилися нові фото зі зйомок стрічки «Аватар 2»

27.10.2020
об 14:15

Творці стрічки «Аватар 2» продовжують інтригувати публіку та публікують в мережі кадри зі зйомок. Фотографії не розкривають сюжету стрічки, але показують, як проходило фільмування та що довелось робити акторам заради ролі у картині.

Так, продюсер стрічки Джон Ландау опублікував на своїй сторінці в мережі Інстаграм новий кадр зі знімального майданчика. На фото Кейт Вінслет знаходиться під водою та розмахує білими «крилами». Він вирішив опублікувати цей знімок після того, як акторка в одному з інтерв’ю зізналась, що заради ролі у сіквелі «Аватару» вона повинна була навчитись фрідайвінгу та змогла затримати дихання під водою трохи більше ніж на 7 хвилин. Розмовляючи з журналістом Кейт Вінслет захопилася розповіддю про процес фільмування стрічки та ледь не промовилася про всі секрети. Вона вчасно зупинитися. Свого персонажа зірка назвала «водною людиною»

Сюжет стрічки «Аватар 2» достеменно невідомий. Дія відбуватися через декілька років після фіналу першої частини, а у головних героїв народиться донька. З опублікованих фото творцями картини, відомо, що у другій частині знову можна буде побачити акторку Сігурні Вівер, та кого вона буде грати досі невідомо. Прем’єра стрічки очікується наприкінці 2022 року.

 

Джерело: сторінка Джона Ландау в інстаграм instagram.com/jonplandau

Читайте також:

Новини

З’явились нові кадри зі зйомок стрічки «Аватар 2»

У мікроблозі Twiter на офіційній сторінці фільму «Аватар» з’явилось декілька нових кадрів зі знімального майданчика стрічки. Нині режисер та актори працюють над фільмом на Гаваях.

10.09.2020
об 18:51

Новини

Робота над стрічкою «Аватар 2» завершена

Перший «Аватар» вийшов на широкі екрани у 2009 році. З того часу фанати стрічки чекають на продовження історії. І ось, нарешті, режисер Джеймс Кемерон заявив, що зйомки фільму «Аватар 2» добігли кінця.

28.09.2020
об 13:27

Новини

У героїв «Аватару» буде власна жестова мова

У першій частині автори розробили спеціальну мову для народу на'ві. У другій – у них з’явився «жестовий» переклад.

08.10.2020
об 17:47

Новини

Одну з частин «Аватару» можна буде побачити раніше за реліз сиквела

Всі, хто чекає на продовження фільму Джеймса Кемерона, матимуть нагоду повернутися до Пандори раніше грудня 2022 року. Адже видання Dark Horse випустить новий комікс про всесвіт «Аватара», який стане продовженням фільму 2009 року.

17.10.2020
об 14:27