Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З'явились нові подробиці про вихід «Вітрів зими»

28.06.2020
об 14:50
З'явились нові подробиці про вихід «Вітрів зими»

Автор циклу «Пісня льоду й полум'я» вже звик годувати обіцянками фанатів, які очікують на шосту частину. Незважаючи на те, що «Гра престолів» закінчилася ще рік тому, Джордж Р. Р. Мартін досі не може дописати «Вітри зими», і з його поста в блозі стало зрозуміло, що роботи ще чимало.

За словами Мартіна, пандемія дуже прискорила темпи роботи: він  пише по кілька годин на день, видаючи майже по три розділи на тиждень. При цьому він повідомив, що роман буде величезним і потрібно ще багато часу, щоб все закінчити.

На  пряме запитання, коли варто чекати книгу, автор уже давно перестав відповідати, але цього разу все одно додав, що дуже сподівається встигнути до фестивалю Worldcon у Новій Зеландії, який перенесли на літо 2021 року.

Нагадаємо, що раніше він обіцяв закінчити книгу до літа 2020-го.

Джерело: georgemartin.com

Фото: styleinsider.com.ua

Читайте також:

Новини

Вийшов тизер четвертого сезону «Розповіді служниці»

В наступному році серіал «Розповідь служниці» повернеться на екрани, щоб чекати було цікавіше творці проєкту виклали у мережу тизер. Примітно, що на відео можна побачити ключові кадри з попереднього сезону.

27.06.2020
об 12:25

Новини

Незабаром з'явиться нова багатосерійна екранізація «Привиду опери»

Французька компанія Gaumont працює над адаптацією оригінального роману Гастона Леру «Привид опери». Відомо, що це буде міні-серіал з шести серій. Над сценарієм зараз працює Ентоні Горовіц. Коли розпочнеться знімальний процес, хто буде в головних ролях – наразі невідомо. Ймовірно прем'єра серіалу відбудеться на платформі Netflix.

28.06.2020
об 13:24

Добірка фільмів про цікаві мандрівки
Новини

Добірка фільмів про цікаві мандрівки

Попереду три вихідних вечора. Їх можна провести з сім'єю, друзями, або вам пощастило і ви вирушили в коротеньку мандрівку. Якщо ж влаштувати мінівідпустку на березі моря, річки чи озера посеред лісу не вдалося, а ви вже скучили за дорогою і новими пейзажаии. Пропонуємо влаштувати кіномандрівку разом з героями, що подорожують світом у різний спосіб та з різних причин. Обирайте фільми з нашого ТОП-10 і насолоджуйтесь чарівними краєвидами та цікавими історіями.

27.06.2020
об 18:50