Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З’явились нові кадри зі зйомок стрічки «Аватар 2»

10.09.2020
об 18:51

У мікроблозі Twitter на офіційній сторінці фільму «Аватар» з’явилось декілька нових кадрів зі знімального майданчика стрічки. Нині режисер та актори працюють над фільмом на Гаваях.

На кадрах можна побачити режисера Джеймса Кемерона разом з актрисою Сігурні Вівер, акторів Сема Вортінгтона, Зої Саланда, Кліффа Кертіса, Брайяна Далтона, Джека Чемпіона, Джеймі Флаттерса, Белій Басс та Філіпа Гелле.

Зазначимо, «Аватар 2» - друга частина легендарного фільму 2009 року, що розповідає про життя на Пандорі. У продовженні стрічки більше уваги приділять любовним та родинним взаєминам між Джейком, що раніше мешкав на Землі та його супутниці Нейтірі. Відомо також, що значна частина дії фільму відбуватиметься під водою, в океані Пандори. У другій частині фантастичної розповіді глядачі зможуть знову побачити героїню Грейс, яку грає Сігурні Вівер, вона померла, але її душа збереглась і вона матиме нового аватара. Головним антагоністом фільму буде полковник Майлз, не дивлячись на те, що він загинув у першій частині. В якому вигляді буде цей герой і як буде виглядати його повернення у фільм поки що невідомо. У фільмі з’являться також і нові персонажі – це діти Джейка та Нейтірі.

Прем’єра сиквелу запланована на середину грудня 2022 року. Загалом Джеймс Кемерон планує зняти п’ять фільмів, заключна частина «Аватар 5» з’явиться на екранах у 2028 році.

 

Джерело: twitter.com.officialavatar

Читайте також:

Новини

Творча група «Аватару-2» повернулася на знімальний майданчик

У Новій Зеландії поновилися зйомки другої частини фантастичного фільму «Аватар».

26.06.2020
об 18:09

Новини

Disney переносить прем'єри «Мулан», «Аватару», «Зоряних війн» та інших фільмів

Через складну ситуацію в індустрії та стрімке поширення Covid-19 кінокомпанія Disney відклала прем'єри багатьох своїх фільмів на роки, а деякі – взагалі зняла з розкладу.

24.07.2020
об 16:12

Новини

Джеймс Кемерон надихає команду сиквелу «Аватара» на плідну роботу

Днями продюсер «Аватара» Джон Ландау у своєму профілі в Інстаграм розповів, як Джеймс Кемерон підбадьорює творчу групу проєкту.

02.08.2020
об 15:59

Новини

У мережі з’явилось нове фото зі зйомок «Аватару 2»

Можливо у другій части саги знову з’явиться Сігурні Вівер, а дія фільму проходитиме під водою.

25.08.2020
об 16:26