Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З’явились нові кадри та локалізований постер «Фестивалю Ріфкіна»

17.09.2020
об 15:53

Нова романтична комедія Вуді Аллена «Фестиваль Ріфкіна» отримала локалізований український постер. Також глядачі можуть побачити нові кадри з фільму. Прем’єра ж самої стрічки в Україні очікується наприкінці цього року.

Кіноробота відомого режисера Вуді Аллена «Фестиваль Ріфкіна» стала відкриттям 68 Міжнародного кінофестивалю у Сан-Себастьяні. Фільм розповідає про подружжя Морта та Сью які відправляються на кінофестиваль в Іспанію. Він – пише книгу, вона – публіцист. Морт ревнує дружину до молодого режисера. На фестивалі він зустрічає знайому Джо, спілкування з якою допомагає Морту відродити своє кохання до класичних фільмів. Фільм наповнений абсудистським гумором, романтикою та коханням до кіно.

Подивитись його в кінотеатрах України можна буде вже наприкінці 2020 року.

 

Джерело: Пресслужба «Вольга Україна»

Читайте також:

Статті

КіноКалендар: «Велика Афродіта» – зоряний час Міри Сорвіно

13 вересня 1995 року на кінофестивалі в Торонто (Канада) відбулася прем'єра кінокомедії «Велика Афродіта» режисера Вуді Аллена. За сюжетом, спортивний репортер Ленні Вейнріб (Вуді Аллен) разом зі своєю дружиною Амандою, яка хоче дітей, але не хоче народжувати, приймають рішення про усиновлення хлопчика Макса. Макс росте дуже розумним і кмітливим. Тоді Ленні вирішує з'ясувати, ким же була біологічна мати Макса, і дізнається, що нею є вульгарна та безцеремонна повія Лінда Еш. Саме роль Лінди стала найбільшим тріумфом у кінокар'єрі актриси Міри Сорвіно. Вона отримала багато позитивних оцінок від впливових кінокритиків та спеціальних видань, а журнал Rolling Stone назвав «Велику Афродіту»: «зоряним часом для талановитої актриси Міри Сорвіно». Поділяючи думку цього видання, нашу традиційну добірку цікавих фактів про фільм ми повністю присвячуємо Мірі Сорвіно.

13.09.2020
об 12:11

Новини

Українець став членом міжнародної мережі продюсерів ACE Producers

За 27 років існування міжнародної мережі продюсерів ACE Producers всього два українці стали її членами. Про те, що співзасновник ForeFilms Володимир Яценко став другим українським продюсером, який долучився до міжнародної освітньої програми стало відомо днями.

15.09.2020
об 18:22

Новини

З’явився офіційний трейлер українського фільму «Атлантида»

Вже 5 листопада в український прокат вийде стрічка «Атлантида» режисера Валентина Васяновича. Світова прем’єра драми відбулась на Венеційському кінофестивалі. Також стрічку побачили глядачі понад 50 різноманітних кінофестивалів. Нині кіноробота також змагається за право представляти Україну на премії «Оскар».

16.09.2020
об 18:12