Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Життя після карантину – як тепер можна відвідувати парки Universal

26.05.2020
об 11:48

Кіностудія Universal поступово відновлюється після карантину. Вже є уточнена дата відкриття розважальних парків у Флориді – за повідомленням видання Collider, Universal Studios Orlando, Islands of Adventure і Volcano Bay приймуть перших відвідувачів вже на початку літа, а саме 5 червня 2020 року. Проте кількість відвідувачів одночасно буде обмеженою і всі вони, а також співробітники парків, будуть змушені дотримуватись певних правил.

Перше, що буде деякий час обов’язковим – це носіння захисних масок і дотримування правил соціального дистанціювання. Всі гості і члени команди Universal будуть проходити вимірювання температури до того, як вони зайдуть на територію і вона не може бути вищою за 37 градусів. В іншому разі, вони не будуть допущені в парк.

Кількість відвідувачів буде гнучко регульованою і рішення по ній прийматиме керівництво, оцінюючи обстановку. Це стосується і атракціонів, і ресторанів на території. За певних обставин можливе навіть перекриття доступу до деяких з них. В традиціях сучасних змін, коли багато чого стає віртуальним, такими стають і черги – відвідувачі бронюватимуть білети на певний час і приходитимуть в назначений термін. Оплата за віртуально заброньовані білети також буде безконтактною. Принаймні, до цього будуть прагнути, аби звести до мінімуму готівкові розрахунки.

Нагадаємо, що з середини травня поступово почали відновлювати роботу парки інших голлівудських компаній, зокрема і Walt Disney.

Читайте також:

Новини

«Disney» планує ремейк «Геркулеса»

Хвиля ремейків від кінокомпанії «Disney» збільшується з кожним роком. Крім фільмів про принцес, продюсери взялися й за екранізацію мультфільму 1997 року «Геркулес», про це повідомляє The DisInsider.

01.05.2020
об 11:08

Disney оцінила втрати від пандемії
Новини

Disney оцінила втрати від пандемії

У своєму фінансовому звіті за перші три місяці 2020 року Disney повідомила, що втратила 1,4 мільярда доларів.

07.05.2020
об 10:54