Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Життя AMC Theatres під загрозою

03.11.2020
об 14:32

Одна з найбільших кінопрокатних мереж у світі заявляє про те, що може збанкрутувати до кінця року. Врятувати компанію можуть лише нові кінопрем’єри.

Аби уникнути банкрутства компанія  AMC Theatres, якій належить одна з найбільших кінопрокатних мереж у світі, планує розпродати частину своїх акцій. Такий захід дозволить кінопрокатному гіганту отримати майже 50 млн доларів. Проте на даний час на ринку акції АМС втрачають у ціні. Так, коли стало відомо про закриття кінозалів у багатьох країнах Європи цінність акцій компанії знизилась одразу на 7%, а це багато, особливо у такий скрутний для АМС час.

Експерти зазначають, що борги компанії ще до початку коронавірусної кризи становили більше 4 млрд доларів і нинішне становище кінопрокату  у світі тільки погіршило ситуацію.

Нагадаємо, раніше AMC Theatres заявляла про те, що якщо кіноринок не оживе до кінця цього року, то у неї вже найближчим часом закінчаться кошти і компанія стане банкрутом. Однак у прокатників ще є час. Уникнути банкрутства можна буде, якщо до кінця цього року в кінотеатрах відбудуться релізи нових фільмів.

 

Джерело: CNBC

Читайте також:

Новини

В Америці та Англії зачиниться майже 700 кінотеатрів

Одна з найбільших мереж кінозалів у світі заявила, що зачиняє декілька сотень залів в Америці та Великобританії. Без роботи залишаться 45 тисяч людей.

08.10.2020
об 13:24

Новини

Кінотеатри втратять до 80% доходів

Американські кінотеатри вимушено призупинили роботу через відсутність великих прем’єр. Аналітики вже підрахували суму збитків такого простою великих екранів. Однак власників кінозалів не можуть втішити й прогнози на наступний рік.

13.10.2020
об 16:57

Новини

Незабаром дивитися прем’єри фільмів можна буде в домашніх кінотеатрах

За допомогою ІР-мережі кінотеатри передаватимуть зображення у форматі 8К на домашній екран глядача. Це дозволить дивитися прем’єри вчасно, а для власників кіномереж це означає збільшення аудиторії та прибутків. У такий спосіб дивитися релізи зможуть мешканці США та країн ЄС.

16.10.2020
об 15:35

Новини

У листопаді в кінотеатрах покажуть пригоди Гаррі Поттера

Переглянути ще раз улюблені фільми про пригоди чарівника Гаррі Поттера та його друзів відтепер знову можна в кінотеатрах України. Деякі частини серії демонструватимуться мовою оригіналу.

29.10.2020
об 16:23