Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Жіноча точка зору на трилер Гічкока

17.11.2020
об 18:33

Фільм Гічкока надихнув шведську актрису Алісію Вікандер на створення серіалу.

 

За мотивами детиктиву Альфреда Гічкока «У разі вбивства набирайте «М» актриса Алісія Вікандер зі студією MGM / UA Television і Теренсом Вінтером розробляє серіал в жанрі антології «У разі вбивства набирайте «М». Очікується, що екранізація п’єси Фредеріка Нота в новому форматі набуде жіночого погляду на історію.

Творці детективного серіалу вже знають, що презентуватимуть його на стрімінговому сервісі. З ким з онлайн-майданчиків співпрацюватимуть, поки ще вирішують автори ідеї. Наразі сценарієм епізодів займається Майкл Митник, він вже працював з Алісією Вікандер у серіалі «Вініл». У новому прочитанні трилеру майстра жахів артистка виконає головну роль, яка для шведки стане першою ігровою роботою на американському телебаченні.

Продюсер проєкту Теренсон Вінтер також зайнятий написанням сценарію, щоправда, для іншої кінороботи, яка розповідатиме про організовану злочинність в Америці. Крім того, Вінтер працює ще над одним текстом, в якому дія розгортатиметься в світі, створенному Меттом Рівзом, для фільму «Бетмен». Цей серіал створюють для платформи HBO Max

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Статті

Ласощі або життя: Найестетичніші фільми до свята Гелловін

Історія свята Гелловін оповита незліченною кількістю розповідей, які є приводом для низки дискусій у пошуках істини. Хтось вважає, що все почалось з кельтів-язичників, а хтось – з французьких церковних святкувань. Традиції цього дня теж з часом зазнали трансформацій: від похмурих театральних постановок та вшанування пам'яті померлих до переодягання в костюми нечисті, збору цукерок зі словами: «Ласощі або життя», вирізання ліхтаря з гарбуза та перегляд фільмів жахів.

31.10.2020
об 16:55

Новини

Пітчинг патріотичних серіалів: «Гніздо горлиці» та «Червоний» можуть набути нових форм

На наступному тижні відбудеться пітчинг патріотичних серіалів. Наприкінці листопада кіновиробники вже дізнаються, хто з них отримає 50 % державної фінансової підтримки від загального кошторису проєкту для створення своєї історії з продовженням.

16.11.2020
об 18:11

Новини

Скоро в кіно: Дрю Берімор зіграла акторку та її дублерку

Чи можна реалізувати свої амбіції, помінявшись місцями зі своїм двійником? Комедійна актриса спробує це зробити у фільмі «Дублерка».

17.11.2020
об 13:15

Новини

Все, що існує в світі, – колись було мрією

Ви пам’ятаєте про що мріяли в дитинстві? Яким було ваше перше кохання? Як тікали з пар в університеті, щоб хоч на мить відчути себе вільними? Або ж, як зробили вибір своєї професії? Так важко зрозуміти ще на початку свого шляху: чого саме хочеться та як стати у нагоді світові. Через це у більшості трапляються прикрі помилки, які когось привели до тотального краху, а комусь – стали у нагоді, як безцінний досвід. Якщо вам сьогодні не вистачає натхнення встати після якихось особистих неприємностей чи повного провалу, йти далі за мрією і вірити, що все найкраще – попереду, пропонуємо вам надихнутись історіями катастрофічних невдач кінорежисерів світового масштабу у їхніх дебютних роботах і таким чином відсвяткувати Міжнародний день студентства, що покликаний проголошувати ідеї жаги до життя та великих звершень.

17.11.2020
об 17:36