Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Земля блакитна, ніби апельсин» збирає нагороди

16.06.2020
об 16:12

Фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» отримав ще одну нагороду. Це сталося в Італії на Biografilm Festival 2020 стрічку відзначили в номінації «Найкращий дебют».

Раніше стрічка отримала головні нагороди в Національному конкурсі DOCU/УКРАЇНА та Міжнародному конкурсі DOCU/СВІТ на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.

«Земля блакитна, ніби апельсин» – це фільм про життя в прифронтовій зоні. Поки навкруги вибухи і хаос, багатодітна сім’я намагається зберігати свій будинок як осередок безпеки, сповнений життя та світла.

Режисер Ірина Цилик

У Ганни і кожного з її чотирьох дітей є пристрасть – кіно. І це мотивує їх знімати фільм про власне життям під час війни. Як чарівний світ кіно допомагає пережити катастрофу, що увірвалася в буденне життя звичайної сім’ї? Для цієї родини перетворення травми у витвір мистецтва є крайнім способом залишатися людиною.

Оператор В'ячеслав Цвєтков

Над фільмом працювали режисер Ірина Цилик, оператор В'ячеслав Цвєтков, монтаж – Іван Банніков, Ірина Цилик, додаткова редакція Даніелія Коканаускіса, звукорежисер Йонас Максвітіс, художник Йонас Сунклодас.

Саунд-інженер Ірина Охота

Фільм продюсер: Анна Капустіна / Albatros Communicos (UA), Гедре Зікіте / Moonmakers (LT) за підтримки Українського державного кіноагентства, Литовського кіноцентру та Фонду IDFA Bertha за підтримки Creative Europe Media.

Міжнародні продажі – CAT & DOCS.

Анастасія

Одна з головних героїнь фільму Анастасія була обрана програмою обміну Future Leaders (FLEX), яка надає їй можливість навчатися в США протягом одного року.

19 червня фільм буде представлений на Underhill Fest в Чорногорії.

Читайте також:

Новини

Кращі сценарії: Оголошено результати пітчингу Space production

Днями Space production провів фінал пітчингу. В цьому році захід відбувся в режимі онлайн. Експерти та журі, у складі якого були Юлія Сінькевич, Дар’я Легоні-Фіалко, Наталка Ворожбит та Оксана Байрак, визначились з переможцями.

15.06.2020
об 13:49

Новини

Нуарний детектив: Українські «Схованки» побачать у США і Німеччині

Перший український серіал у жанрі нуар «Схованки» продано на нові території. Міжнародний дистрибутор проєкту ZDF Enterprises ділиться подробицями нових угод щодо продажу прав на проєкт.

14.06.2020
об 10:12

Новини

«Захар Беркут» завойовує нові континенти

Географія країн, в яких покажуть українську стрічку «Захар Беркут», розширюється. Тепер наше кіно перебирається за океан – стало відомо, що права на показ історичного екшену «Захар Беркут» в США та Канаді придбала Shout Factory.

16.06.2020
об 13:12

Новини

У «Фортеці Хаджибея» з'явився тизер

Одеська кіностудія представила тизер повнометражного фільму режисера Костянтина Коновалова «Фортеця Хаджибей». Стрічка створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

11.06.2020
об 18:02