Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Земля блакитна, ніби апельсин» отримала ще одну нагороду

30.10.2020
об 17:18

Колекція стрічки поповнилася ще однією відзнакою з міжнародного американського фестивалю. Це вже не перша нагорода для фільму режисерки Ірини Цілик. В український прокат кінокартина вийде наприкінці листопада.

 Стрічка української режисерки Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин» виграла ще один приз на міжнародному фестивалі  Tallgrass Film Festival. Це одна з наймасштабніших кіноподій у світі. Відбувається фестиваль у штаті Канзас (США). Цього року захід провели вже  18 раз. Через пандемію Covid-19 його було організовано у віртуальній площині й тривав він з 16 по 25 жовтня. Переможці були названі 28 жовтня. Загалом на фестивалі Tallgrass цьогоріч було представлено 47 повнометражних стрічок і 196 робіт короткого метра з більш ніж 35 країн світу.

Українська стрічка про родину, яка мешкає на тій частині окупованого Донбасу, де кожен день чутно вибухи та постріли, але, незважаючи на це, займається творчістю, стала переможцем у номінації  2020 DOXX Award.

«Навіть і не знаю, що сказати. Радію і п'ю тихенько свою каву за здоров'я наших героїв і команди, які подарували цьому фільму таку цікаву долю», - посміхаючись, зауважила режисерка стрічки ІРИНА ЦІЛИК.

Це вже не перша нагорода в доробку стрічки «Земля блакитна, ніби апельсин». 

Так, на кінофестивалі «Санденс»  у конкурсній секції World Documentary Competition вона отримала Премію за найкращу режисуру документального фільму. В Італії на Biografilm Festival 2020 стрічку відзначили в номінації «Найкращий дебют»

Крім цього, фільм отримав українську премію «Кіноколо» .

Також   цього  року робота Ірини Цілик була відібрана до   програми Best of Fest  IDFA .

Сама ж режисерка оцінювала стрічки в Конкурсі європейських документальних фільмів 11 ОМКФ

У прокат «Земля блакитна, ніби апельсин» вийде 26 листопада.

Джерело: ФБ-сторінка Ірини Цілик, tallgrassfilm.org

Читайте також:

Статті

Золота доба Голлівуду: Анджела Ленсбері

Сьогодні свій 95-й день народження відзначає відома англо-американська актриса та співачка Анджела Ленсбері, яка, незважаючи на свій солідний вік, продовжує виступати на театральній сцені та зніматися в кіно. Глядачам актриса насамперед відома за роллю Джесіки Флетчер у детективному серіалі «Вона написала вбивство». Актриса встановила своєрідний рекорд, зігравши у всіх 264 епізодах цього популярного телесеріалу, що виходив у ефір протягом 12 сезонів, з 1984 по 1996 рік. Утім, це не єдиний рекорд, який встановила Анджела Ленсбері за свою тривалу кінокар'єру. З деякими з них ми познайомимо вас у цьому матеріалі.

16.10.2020
об 16:47

Новини

Тисячі галонів Coca-Cola використали під час фільмування стрічки про Бонда

Одну з найвидовищніших сцен з каскадерам у фільмі «Не час помирати» знімали, використавши 8,4 тисяч галонів солодкого напою.

20.10.2020
об 19:08

Новини

ТОП-13 найстрашніших фільмів жахів всіх часів

Під час перегляду цих фільмів пульс глядачів підскакував до 131 удару на хвилину. Культові стрічки, визнані поціновувачами одними з найстрашніших у своєму жанрі.

21.10.2020
об 18:22

Анімація

10 фактів про мультиплікаційних козаків

28 жовтня відзначається Міжнародний день анімації. На честь цього свята ми зібрали найцікавіші факти про мультсеріал «Як козаки ...», герої якого є не тільки найвпізнаванішими персонажами в українській мультиплікації, але й одним з національних символів нашої країни.

28.10.2020
об 11:11