Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Завершились зйомки української мелодрами «Рись»

03.07.2020
об 16:14

Добіг кінця знімальний процес чотирисерійного фільму «Рись» режисера Романа Ткаченка. Планувалось, що зйомки розпочнуться навесні, але через карантин їх перенесли на початок літа.

У центрі стрічки – дівчина на ім’я Марина Рисева, яку друзі звуть просто Рись. Вона закохана у давнього друга Сашка, але він то відповідає їй взаємністю, то зраджує. Головна інтрига фільму – яким буде фінал відносин цих двох. Чи зможе Рись пробачити друга та чи довіриться йому – поки що невідомо… Основна дія фільму відбувається у клініці, адже головна героїня працює кардіохирургом. Глядачі зможуть побачити навіть сцену з операцією пацієнта.

«На мій погляд, найпрекраснішим була наша знімальна група: актори, оператори, гримери, костюмери, освітлювачі і всі-всі-всі. Завдяки цим людям на майданчику встановилася тепла атмосфера довіри і взаєморозуміння. Спогади про зйомки залишилися світлі та приємні. І я вірю, що в нас вийшла добра, красива і зворушлива історія», - розповів режисер Роман Ткаченко.

Чотири серії «умістились» у 16 знімальних змін. Найскладніше було працювати з тінейджерами та з маленькими акторами. За сюжетом у головного героя є маленька дочка Маша. Її у фільмі зіграла 6-річна Фрося Мельник.

«У Фросі великий акторський досвід, вона просто молодець, з нею не було ніяких проблем. А ось з іншими дітлахами доводилося ретельніше опрацьовувати сцени. Не скажу, що було важко, просто діти в кадрі вимагають більшої уваги і терпіння, це треба розуміти і допомагати їм», - згадує Роман Ткаченко.

У фільмі головні ролі виконали Анастасія Іванова, Влад Никитюк, Анастасія Цимбалару, Прохор Дубравін, Галина Кобзар-Слободенюк. Сама стрічка – спільний проєкт FILM.UA Group та каналу «Україна».

Джерело: пресслужба FILM.UA Group

Читайте також:

Українські серіали можна буде оцінити у проєкті, що запускається delo.ua та «Медіа Група Україна»
Новини

Українські серіали можна буде оцінити у проєкті, що запускається delo.ua та «Медіа Група Україна»

В цьому році вже втретє сайт delo.ua у партнерстві з «Медіа Група Україна» запускає рейтинг «Знято в Україні».

30.06.2020
об 12:03

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів
Новини

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів

Такі дані оприлюднив ресурс MEDIA PARTNERSHIP BUYING, посилаючись на дослідження, проведені Gradus Research – спеціального додатку для проведення соціологічних досліджень в смартфоні.

02.07.2020
об 11:08