Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Зароблені кошти від фільму «Я, «Побєда» і Берлін» підуть на благочинність

12.10.2020
об 17:55

В очікуванні відрядження до Німеччини творча група фільму «Я, «Побєда» і Берлін» розпочинає готувати стрічку до виходу на великі екрани. Продюсери не втрачають надії презентувати картину в наступному році й вже прийняли рішення передати прибуток від історії про Кузьму до створеного на честь лідера гурту «Скрябін» та в знак пам’яті про його добрі справи благодійного фонду.

 

Попри той факт, що майбутній фільм «Я, «Побєда» і Берлін» є екранізацією однойменної автобіографічної книги Андрія Кузьменка, автори стрічки наголошують, що працюють не над байопіком.

«У фільмі Кузьма – це не Андрій, якого ми всі пам’ятаємо, а збірний образ. Адже мало хто знав, яким він був у свої 20 років. Ми намагалися витримати баланс - між молодим хлопцем у пошуках себе; Кузьмою, якого всі пам'ятають як відчайдушного, енергійного та позитивного, і тією глибиною його мислення, що з'явилася вже в більш зрілому віці. Ми не прагнули копіювати тембр голосу та зовнішність фронтмена гурту «Скрябін», ми намагалися відтворити деякі інтонації, міміку, жести, але найголовніше - його світогляд, відчуття себе. Я сподіваюся, що глядачі це відчують», - розповіла режисерка фільму «Я, «Побєда» і Берлін» ОЛЬГА РЯШИНА.

 

Коли компанія Star Media оголосила про початок роботи над проєктом єдине, чого воліли не розголошувати, - ім’я головного актора. За словами режисерки, вона наполягла на цьому, аби дати можливість Івану Бліндару спокійно готуватися до зйомок, не відволікаючись на хейтерів та іншу увагу з боку людей. Адже молодий актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка й без того дуже хвилювався.

«Коли мене затвердили на роль Кузьми, я відчув яка це відповідальність. Після цієї звістки до початку зйомок в мене лишалося не так багато часу, тому перше, що я відкрив – була сторінка в Вікіпедії про Куузьму. Звісно, потім я передивився й перечитав багато  матеріалів про Скрябіна. Навіть, 12 липня в день міста, де бере початокісторія, організував собі невелику «експедицію» до Новояворівська - був у школі, будинку культури, знайшов той самий дім, під'їзд, поговорив з сусідами. Я усвідомлював, що мені не вдасться домогтися стовідсоткової зовнішньої схожості, швидше робив акцент на внутрішньому стані молодого Кузьми, його самовідчутті», - зазначив виконавець головної ролі ІВАН БЛІНДАР.

 

Нагадаємо, у проєкті, який став одним з переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно, в центрі історії - український музикант-початківець Кузьма. За сюжетом він разом з другом Бардом їде на іржавій «Побєді» до Берліна, де хоче обміняти її у німецького колекціонера на шестисотий «Мерседес», щоб вразити цим свою кохану дівчину Барбару. Проте бурхливе нічне життя німецької столиці приносить герою карколомні пригоди, що змінюють його мету, гартують характер та допомагають віднайти своє справжнє «я».

Виробництвом фільму займається компанія Star Media за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Держкіно України.

Читайте також:

Новини

На Львівщині знімають телесеріал «Кава з кардамоном»

З початку тижня у Львові знімають за романом львівської письменниці Наталії Гурницької серіал «Кава з кардамоном». Книжка авторки є бестселером протягом кількох останніх років, тож творці сподіваються, що драматична історія кохання не залишить байдужими й телеглядачів.

07.10.2020
об 13:47

Новини

Проєкт «Спадок» тепер доступний у мережі для перегляду

26 документальних відеороликів про національне святкове жіноче вбрання з усіх регіонів України та Криму стане доступним для перегляду у мережі Інтернет.

08.10.2020
об 16:53

Новини

Галина Безрук розповіла про найбільший стрес в акторській професії

Нині в Україні активно фільмують ситком «Будиночок на щастя». Склад акторів проєкту залишився незмінним. Назар Задніпровський у ролі Василя, Віталіна Біблів у ролі Люби та Максим і Маша у виконанні Кості Войтенка та Галини Безрук. У третьому сезоні глядачі побачать розставання героїв та дізнаються про конфлікти між ними. У кожного з акторів за плечима – чимало ролей, але вони, як і звичайні люди, мають свої страхи та речі, які вони не люблять робити. Наприклад, Галина Безрук у перерві між сценами зізналася, що не дуже любить проходити кастинги.

08.10.2020
об 18:26

Новини

Незабаром в Україні презентують стрічку «Мати Апостолів»

Фільм, що розповідає про жахи війни через емоції та біль матерів, на широкий екран вийде у перший місяць зими.

12.10.2020
об 13:58