Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Заключна частина короткого метру: Постапокаліптична картина, таємниці та заборонене кохання

02.10.2020
об 11:17
Автор: Daniela Gilmore

Добігає кінця онлайн-історія 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Сьогодні закінчуються покази стрічок з національної конкурсної програми короткого метру. Якою виявилась заключна частина та чим здивували режисери цього разу?

«Альфа»

Постапокаліптична картина на фоні пустих одеських пляжів відтіняє героїв, що намагаються вижити. Багато питань залишаються відкритими. Що сталося? Як вони потрапили у таку ситуацію? Що стало із суспільством? Ніхто не відповість, тому що за Весь час не промовляється ані слова. Тільки власним прикладом показує головна героїня, як у нелюдських умовах зберегти людяність.

 

«Ой!»

Антон Павлович Чехов був би у захваті від даної стрічки. Кожна деталь виконує своє символічне призначення, кожен герой виправданий, кожна ситуація досить реальна. Поєднання живої мови і чорного гумору фантастичним чином виглядають природньо, а динаміка усіх подій створює відчуття присутності. До самого кінця глядача не відпустить такий собі комічний саспенс. І нам не обов'язково мати досвід у подібних ситуаціях, щоб зрозуміти та щиро співчувати кожному героєві розповіді. Так чи інакше усе знаходиться на своїх місцях, а особливо – талант режисера та якісна робота знімальної групи.

 

«Нетерпимість»

Давня історія, оповита безліччю таємниць. Красиві пейзажі змінюються на чесно невиправдано довгі кадри в лісовому будинку. Герої ведуть розмову, що зрозуміла тільки їм, а напруга зростає з кожною секундою у передчутті неминучого.

 

«Чачьó»

Досить яскрава та непересічна розповідь, якщо дивитись поверхнево. Однак не все так просто, адже тут зображена усім добре відома історія забороненого кохання та закоханих, які хочуть втекти від усього: сім'ї, упереджень та оціночних суджень. У фільмі відбувається постійне вагання головного героя. Він намагається вирішити одвічне питання: «бути чи не бути», обрати кохання чи рідних людей, ризикнути усім чи залишитись у зоні комфорту.

 

Цього року учасники національного конкурсу короткого метру відкрили нові горизонти, переосмислили давні істини та надатли сенсу буденним речам. Глядачу ж залишається тільки дивитися, насолоджуватися та транскрибувати кіномову в зрозумілі їм меседжі.

Читайте також:

Новини

Повільний темпоритм та елементи фантасмагорії: На 11-му ОМКФ презентували «Атлантиду»

З 26 до 28 вересня на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі, який цього року проходить в онлайн-форматі, можна було подивитися фільм «Атлантида». О 8-й годині ранку 28 вересня стрічка закрилася для переглядів, однак організатори вирішили дати додатковий час і з 4 по 11 жовтня всі охочі ще до прокату фільму зможуть побачити його онлайн. Варто зауважити, він стовідсотково потрапить в історію вітчизняного кіно, адже картина номінована від України на премію «Оскар». Тож не проґавте можливість першими побачити кінороботу Валентина Васяновича, долучившись до показу на сайті фестивалю.

28.09.2020
об 11:15

Новини

П’ятий день 11-го ОМКФ: Перегляд короткого метру, дискусія кінопрофесіоналів та зустріч з легендарним композитором

29 вересня на глядачів 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю чекає особливо насичений день. Сьогодні є можливість подивитися не тільки нові стрічки Міжнародного та Національного конкурсів, але й фільми третьої конкурсної програми, а саме - короткометражки. Для кінопрофесіоналів стовідсотково виявиться цікавою робота секції Film Industry Office. Детальна програма фестивалю - на офіційному сайті.

29.09.2020
об 12:12

Новини

11-й ОМКФ: Ольга Сумська увійшла до складу альтернативного журі

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, не зважаючи на вимушений онлайн-формат, продовжує дивувати глядачів новими родзинками. Цього року він вперше запроваджує альтернативне журі, до складу якого увійшли відомі українські блогери.

29.09.2020
об 18:47

Новини

Шостий день 11-го ОМКФ: Нові фільми Міжнародного конкурсу

Сьогодні, 30 вересня, розпочався шостий день 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Тож у глядачів є можливість переглянути в режимі онлайн на сайті фестивалю  й проголосувати за короткометражні фільми двох частин Національної конкурсної програми. А ще до вашої уваги – дві нові картини з Міжнародної конкурсної програми.

30.09.2020
об 11:02