Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Захід для кінопрофесіоналів: Українське кіно від ідеї до реалізації

17.12.2020
об 15:21

Цієї неділі вихідні для кіноспільноти обіцяють бути насиченими та цікавими, адже упродовж двох днів у Києві проходитиме конференція «Прокат українського кіно».

19 – 20 грудня дев’ять спікерів присвятять свої виступи українському кіно. В межах заявленої теми «Прокат українського кіно» вони дослідять у свої виступах етапи виробництва від розробки ідеї фільму до її реалізації.

Відомо, що спікерами конференції стали співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух, режисер Любомир Левицький, членкиня Ради з державної підтримки кінематографії та засновниця кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе, генеральна директорка Star Media та членкиня Експертної ради при Міністерстві культури України з відбору кінопроєктів для надання державної фінансової підтримки на виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування Ольга Пантелеймонова, продюсерка Анна Паленчук, засновник JetSetter.ua Андрій Ногін, голова Української кінофундації та генеральний директор КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі, генеральна директорка мережі «Планета кіно» Наталія Байдан, продюсер та керівник кінокомпанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов.

Під час заходу учасники розглянуть наступні питання:

  • розробка ідеї, визначення цільової аудиторії фільму, розробка маркетингової стратегії просування, канали просування;
  • участь в кінофестивалях та інших іміджевих заходах. Український Кіноринок, готовність додаткових матеріалів фільму, ексклюзиви, уміння красиво та правильно подати себе під час пітчингу;
  • підготовка промоматеріалів: постер, трейлер, фотосесії. Успішні кейси просування на українському ринку, типові помилки;
  • аналітика кінотеатрального ринку: кількість та види кінотеатрів, ємкість, долі та відсоток зборів. Діаграми змін ринку за 10 років. Бокс-офіс, збори фільмів (стрибки, розбудова кінотеатрів). Формування цін на квитки, складові, як формується. Незалежні студії, арт-хаус;
  • продаж прав в іншi країни, на ТБ та діджитал платформи.

 

Конференція проходитиме 19 – 20 грудня у просторі «HUB 4.0», зала «Еволюшн», провулок Ярославський, 1/3.

 

Джерело: Star Media

Читайте також:

Новини

Європейська кіноакадемія оголосила перших лауреатів

Через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією COVID-19, цьогорічна церемонія вручення нагород Європейської кіноакадемії відбувається в абсолютно новому форматі з 8 до 12 грудня.

10.12.2020
об 14:31

Події

Українські та іноземні кіноексперти зустрінуться на третьому PITСH UA

16 грудня о 14:00 відбуватиметься офіційне онлайн-відкриття третього сезону PITСH UA, триватиме конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну до 19:10. Конкурс організовує компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки USAID та сприяння Міністерства культура та інформаційної політики України. Наступного дня, 17 грудня, розпочнеться прийом заявок на участь у першому етапі PITCH UA 3, який триватиме до 27 січня 2021 року. Ознайомитись з усіма етапами конкурсу можна на сайті проєкту.

14.12.2020
об 16:31

Новини

Методи ідентифікації ТВ каналів: ІТК проведе вебінар щодо технології вимірювання

Професійне галузеве об'єднання провідних телеканалів та медійних агенцій, що представляє інтереси телевізійної та медійної галузі України Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) започаткував низку вебінарів щодо роботи ТВ панелі та ТВ вимірювань в Україні. Цієї п’ятниці відбудеться вже третій такий захід, у межах якого розглянуть яким чином розпізнається та фіксується дивлення в домогосподарствах.

16.12.2020
об 11:17

Інтерв'ю

Вікторія Лещенко: «Новий досвід Docudays UA планує інтегрувати в свою подальшу діяльність»

VGL cinema продовжує спілкуватися зі спікерами DOCU/PRO talk «Українські кінофестивалі «на карантині»: Підсумки-2020». Цього разу ми поговорили з програмною директоркою Docudays UA Вікторією Лещенко. Напередодні онлайн-ефіру вона розповіла про те, як команда фестивалю психологічно пережила несподівану зміну формату, адже їм довелося у вкрай стислі терміни адаптувати подію до віртуального життя, а також про те, яким вони бачать Docudays UA у наступному році.

17.12.2020
об 13:13

Новини

Берлінський кінофестиваль може змінити дати

Холодна пора року сприяє респіраторним захворюванням. За останні тижні а Німеччині зріс рівень зараження на COVID-19. Країна ввела повний карантин, закривши школи, кінотеатри, ресторани і всі непродовольчі магазини. Отже, і подія опинилася під загрозою.

17.12.2020
об 14:13