Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Захар Беркут» завойовує нові континенти

16.06.2020
об 13:12

Географія країн, в яких покажуть українську стрічку «Захар Беркут», розширюється. Тепер наше кіно перебирається за океан – стало відомо, що права на показ історичного екшену «Захар Беркут» в США та Канаді придбала Shout Factory.

В Україні реліз фільму відбувся ще до карантину – у жовтні 2019 року. Права на показ стрічки вже придбали Flins & Piniculas для Іспанії, Capelight Pictures для Німеччини і німецькомовної Європи а також Volga  для країн Балтії. Доречі, кінотеатральна прем’єра стрічки в Литві, Латвії та Естонії відбулася в предостанній день зими – 28 лютого.

«Українське кіно дуже рідко з’являється на екранах у американських та канадських глядачів. І ми пишаємося, що можемо познайомити Північну Америку з нашими фільмами, – розповідає Євген Драчов, менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution. – Ми не мали сумнівів, що «Захар Беркут» зацікавіть наших колег зі США. У фільмі знялися такі чудові актори, відомі всьому світу, як Роберт Патрік та Томмі Фленаган, а співрежисером виступив Джон Вінн. Історія, яку розповідає фільм, зрозуміла та близька кожному – боротьба за свою свободу, свої права та свою землю. А ще – це дуже красиве кіно, адже зйомки проходили у Карпатах. Сподіваємося, що глядачі будуть задоволені».  

Фільм сценаристів Ярослава Войцешека, Річарда Роната, знятий за мотивами повісті Івана Франка «Захар Беркут» відносить нас у далекий 1241 рік, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Шляхетність і сміливість, зрада і підступ, нестримне бажання свободи і любов до рідної землі – фльм не залишить глядача байдужим.

Над стрічкою працювала міжнародна команда у складі режисера Ахтема Сеітаблаєва, співрежисера Джона Вінна, оператора Юрія Короля. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінза. Таким же міжнародним був склад акторів, що знялися в стрічці: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Єржан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген, Олег Стефан, Олівер Тревена, Даулет Абдігапаров, Марина Кошкіна, Нуркен Туматаєв, Станіслав Лозовський, Марат Абдуллаєв, Вікторія Клещенко-Пилипчук, Даніяр Ахметов, Михайло Корженівський, Андрій Сторожик, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євгеній Лебедин, Микола Ейсмонт, Ян Кліпп, Олег Невольник, Олександр Лаптій, Артемій Єгоров, Олег Карпенко.

Джерело: FILM.UA Distribution

Читайте також:

Новини

Брюс Вілліс зіграє ще в 3 фільмах продюсерського тандему Еметта та Фурла

Останнім часом Брюс Вілліс, якого неодноразово критикували за нерозбірливість у виборі проєктів, найбільш активно працює з продюсерським тандемом Ренделла Еметта і Джорджа Фурла – разом вони випустили вже 16 стрічок і працюють над сімнадцятою. Ймовірно, артист вирішив округлити цифру й підписався ще на три проєкти Еммета та Фурла.

13.06.2020
об 17:59

Анімація

Восени на MEGOGO вперше відбудеться онлайн-фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM

Сьогодні, 15 червня, завершується приймання заявок від учасників на фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Захід вперше проводитиметься онлайн у період з 2 по 6 вересня. Відвідати лекції та переглянути фільми зможуть глядачі з усієї України безкоштовно. Цьогоріч фестиваль проводиться за підтримки Українського культурного фонду.

15.06.2020
об 12:49