Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Захар Беркут» розширює географію та глядацьку аудиторію

10.07.2020
об 11:18

Цьогорічний онлайн-кіноринок Канн Marché du Film виявився успішним для сучасного українського кіно. Так, британська компанія Signature придбала права на демонстрацію стрічки «Захар Беркут» на територіях двох країн. Ще у двох державах фільм Ахтема Сеітаблаєва має намір показати дистриб’ютор Еagle.

За результатами каннського кіноринку, компанія Signature придбала права на показ фільму «Захар Беркут» у Великій Британії та Ірландії. А дистриб’ютор Еagle хоче показати фільм мешканцям Австралії та Нової Зеландії. Нагадаємо, жителі Литви, Латвії та Естонії вже побачили кінороботу завдяки компанії Volga.

«Зацікавлення закордонних колег українськими фільмами щоразу доводить: ми навчилися робити конкурентоспроможний контент, який подобається скрізь у світі. Розширення географії «Захара Беркута» є яскравим доказом цього. Навіть у сучасних складних умовах, після карантину, українські стрічки знаходять дорогу до нових країн. І це надзвичайно тішить», – коментує менеджер з міжнародних продажів FILM.UA Distribution ЄВГЕН ДРАЧОВ.

Зазначимо, «Захар Беркут» також зацікавив дистриб’юторів кінопродукції з США, Канади, Іспанії, Німеччини – ці країни також вже придбали права на стрічку. Крім того, у перші дні цьогорічного каннського кінориноку фільм Ахтема Сеітаблаєва разом з повнометражною анімацією «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» придбав італійський дистриб'ютор Eagle Pictures Spa. Також онлайн-захід виявися успішним для спортивної драми «Пульс», її придбала французька компанія TradeMedia.

 

Джерело: пресслужба FILM.UA

Читайте також:

Новини

«Захар Беркут» Ахтема Сеітаблаєва може отримати 12-кілограмову статуетку

Вчора, гортаючи стрічку новин у фейсбуці, Ахтем Сеітаблаєв дізнався, що його фільм номіновано на нагороду Світової академії каскадерів, яка відзначає фахівців за найкращі трюки в кіно.

21.05.2020
об 17:59

Чілдрен Кінофест: Захопливі ілюзії від творця спецефектів
Новини

Чілдрен Кінофест: Захопливі ілюзії від творця спецефектів

Під завісу дня нагадуємо, що вже завтра розпочинається Чілдрен кінофест. Зранку, 29 травня, можна буде зареєструватись на онлайн-захід, щоб переглянути всі фільми конкурсної та позаконкурсної програми. На одному зі спеціальних показів транслюватимуть перший кіноблокбастер від творця спецефектів у кіноіндустрії Жоржа Мельєса.

28.05.2020
об 20:43

Новини

«Захар Беркут» завойовує нові континенти

Географія країн, в яких покажуть українську стрічку «Захар Беркут», розширюється. Тепер наше кіно перебирається за океан – стало відомо, що права на показ історичного екшену «Захар Беркут» в США та Канаді придбала Shout Factory.

16.06.2020
об 13:12