Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження

03.06.2020
об 14:45
«Загін самогубців» отримає друге життя та продовження

Команда Девіда Ейра пише, що студія Warner розглядає можливість випустити режисерську версію «Загону самогубців» на сервісі HBO Max.

Раніше було відомо, що керівництво Warner дало згоду випустити на HBO Max режисерську версію «Ліги справедливості» від Зака Снайдера. Вона потребувала не тільки перемонтажу матеріалу, а й додаткових зйомок чи, як мінімум, запис нових діалогів. На противагу їй, режисерська версія Ейра не вимагає ніяких додаткових витрат.

«Загін самогубців» за версією Ейра був готовий ще в 2016 році. Warner, як відомо, на етапі постпродакшену все перемонтували і випустили у світ так звану продюсерську версію, а решта лишилася десь «у столі». Тепер є ймовірність, що ми побачимо режисерський погляд на сюжет.

Нагадаємо, режисер Джеймс Ганн працює над другою частиною «Загону самогубців», яка повинна вийти в серпні 2021 року.

Фото: vertigo.com.ua

 

Читайте також:

Рубі Роуз більше не зніматиметься в серіал «Бетвумен»
Новини

Рубі Роуз більше не зніматиметься в серіал «Бетвумен»

Нещодавно Рубі Роуз оголосила, що залишає серіал каналу CW «Бетвумен» і не повернеться в другому сезоні. Таке рішення нібито зумовлене тим, що акторці важко далися зйомки в проєкті, у підсумку це призвело до проблем на майданчику й відмови від головної ролі.

30.05.2020
об 15:16

В американському кінопрокаті лідерство тримає хоррор «The Wretched»
Відео

В американському кінопрокаті лідерство тримає хоррор «The Wretched»

Лідером американського прокату став хоррор «The Wretched» («Перша відьма»). І все завдяки автокінотеатрам, що відновили свою популярність через коронавірус.

31.05.2020
об 19:14

Новини

Раян Гослінг зіграє перевертня в римейку «Людини-вовка»

«Темний всесвіт» Universal поповниться ще одним римейком класичного хорору з каталогу студії – триває розробка нової версії «Людини-вовка». Головну роль виконає Раян Гослінг, сценарій написали Лорен Шукер Блум і Ребекка Анджело, які раніше працювали над серіалом «Помаранчевий – хіт сезону». З кандидатурою режисера поки не визначилися, але є ймовірність, що ним стане Корі Фінлі ( «Бездоганний»).

02.06.2020
об 15:01

Шарліз Терон або Емі Адамс – хто стане Кассандрою Веб?
Новини

Шарліз Терон або Емі Адамс – хто стане Кассандрою Веб?

Sony Pictures продовжує нарощувати свою колекцію фільмів Marvel. Джерела Variety повідомляють про підписання SJ Clarkson контракту на розробку першого жіночого фільму з каталогу персонажів Marvel від Sony.

02.06.2020
об 17:10