Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Українка у головній ролі в фільмі оператора Тарантіно: хто вона?

28.10.2021
об 14:03

Анжей Секула - оператор із команди Тарантіно, який зняв такі культові стрічки, як «Кримінальне чтиво», «Чотири кімнати», «Американський психопат» та «Скажені пси», презентує власний фільм - “Поки ми спимо”. Головну роль у ньому зіграла українська акторка.

“Поки ми спимо” - класичний фільм жахів Анжея Секули. В одній із головних ролей - відома українська акторка Даша Трегубова.

За сюжетом, героїня Трегубової - українська лікарка, яка займається вивченням сну у пацієнтів, після низки моторошних подій та знаків, починає спостерігати за дивною поведінкою дівчинки з американської родини. І для всіх ці ночі перетворюються на справжнє жахіття…

Інші ролі першого плану виконали американські актори Олівер Тревена, Лайра Гросс, Джейсі Кінг та Брайан Гросс.

Читайте також:

Новини

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка

Продовження історії про тяжку долю Катерини у мелодраматичному серіалі «Кріпосна. Жадана любов» з 1 листопада набуде несподіваних поворотів подій в ефірі телеканалу СТБ. Глядачі побачать персонажів на вістрі емоцій, але так само сповнених любові. Поки прихильники чекають початку нового сезону, творці підготували для них офіційний трейлер третьої частини.

04.10.2021
об 16:45

Новини

UFS 5.0. Місяць кінокреаторів: Серія освітніх заходів жовтня

Нове українське кіно створюють кінокреатори. Цим словом прийнято називати сучасних сценаристів, режисерів, акторів та інших людей дотичних до процесу фільмування кіно, серіалів і навіть кліпів. Саме для них столична кіношкола влаштовує у Києві серією освітніх безкоштовних кінозаходів «UFS 5.0. Місяць кінокреаторів».

01.10.2021
об 16:04

Новини

Український бокс-офіс: Блокбастери зробили успішним другий вікенд жовтня

Період з 7 по 10 жовтня став найкасовішим з початку пандемії. Сумарний дохід фільмів досяг майже 50 млн гривень. 92 % від загальної суми – 48,71 млн гривень – заробили «Веном 2: Карнаж», «Не час помирати» і «Дюна».

13.10.2021
об 14:05