Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Забуті» презентували адаптований трейлер для глядачів з порушеннями зору та слуху

05.08.2020
об 13:16

22 серпня фільм Дарії Онищенко відкриє 49-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Потім на стрічку чекає широкий прокат в Україні. Як було анонсовано раніше, кінокартину адаптували для глядачів з порушеннями зору та сприйняття звуку.

Трейлер зі звукоописом та розгорнутими субтитрами анонсує вихід в український прокат фільму «Забуті» режисерки Дарії Онищенко. Завантаживши спеціальні додатки Earcatch та Subcatch на свій смартфон глядачі, які рідко ходять в кінотеатри, зможуть подивитися стрічку на великому екрані. Також за допомогою цих безкоштовних застосунків адаптоване кіно можна дивитися в будь-якому легальному форматі у зручний час на VOD-майданчиках та по телебаченню.

«Дуже радію, що мій фільм адаптували для людей з порушеннями зору та слуху, і у них є така чудова можливість побачити й почути кіно. Врешті-решт, будь-яке мистецтво це перш за все завжди наша з вами уява, наші мрії та почуття, а їх, завдяки сучасній техніці, можна передавати різними шляхами. Буде дуже цікаво потім почути відгуки про фільм саме від аудиторії «Доступного Кіно», - зауважила режисерка фільму «Забуті» ДАРІЯ ОНИЩЕНКО.

«Доступне кіно» – це єдина агенція, що професійно створює доступні формати фільмів для незрячих та нечуючих людей в Україні. На сьогодні створено звукописи та розгорнуті субтитри до понад 40 українських та іноземних фільмів, зокрема, «Забуті (2020), «Ціна правди» (2019), «Мої думки тихі» (2019), «Донбас» (2018), «Невидимий батальйон» (2017) та інші. Агенція співпрацювала з Міжнародним фестивалем документального кіно Docudays UA, Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість», Міжнародним фестивалем мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», Одеським Міжнародним Кінофестивалем.

 

«Дивитися кіно – це право кожної людини, незалежно від того, є у неї порушення зору або слуху. Ми радіємо, що фестиваль «Молодість» у  цьому році доступний для всіх людей, а стрічку-відкриття «Забуті» матимуть можливість побачити й почути люди з порушеннями зору та слуху з усієї країни, коли фільм вийде у широкий прокат. Це ще один крок на шляху до мрії десятків тисяч людей в Україні – мати можливість подивитись цікаве та актуальне кіно разом зі своїми друзями та родичами», – підкреслила співзасновниця агенції «Доступне кіно» ВІКТОРІЯ ЛУЧКА.

Драма «Забуті» виходить у широкий український прокат 3 вересня, дистриб’ютором є Arthouse Traffic. Нагадаємо, проєкт реалізувався за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи.

 

Джерело: PR-служба фільму «Забуті»

Читайте також:

Новини

Комедійний серіал «Тато Ден» незабаром покажуть в ефірі «1+1»

Серіал про кохання, що перевертає життя та плани догори дриґом стартує на каналі «1+1» вже наступного тижня.

23.07.2020
об 14:15

Новини

Фільм «Забуті» відзначили нагородами на кінофестивалі у Португалії

Стрічка режисерки Дарії Онищенко отримала ще одну спеціальну нагороду на міжнародному кінофестивалі. У минулому році на 35 Міжнародному Варшавському Кінофестивалі «Забутих» вже відзначали Спеціальним Призом Журі.

28.07.2020
об 19:58

Новини

Кіновернісаж українських режисерів-дебютантів

Сьогодні у літньому кінотеатрі, що знаходиться у парку ім. Шевченка, на «Кіновернісажі просто неба» розпочинається тиждень фільмів українських режисерів-дебютантів.

01.08.2020
об 18:40