Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

За тиждень в кіно супергеройський фільм «Загін самогубців: Місія навиліт»

28.07.2021
об 13:37

Над фантастичним бойовиком працювали одразу три студії – Warner Bros. Pictures, Atlas Entertainment, Peter Safran Production. Українські глядачі їхню роботу під керівництвом режисера Джеймса Ґанна зможуть оцінити 5 серпня, коли в прокат вийде кінокомікс «Загін самогубців: Місія навиліт».

Ласкаво просимо до пекла або Бель Рів, в'язниці із найвищим рівнем смертності в США. Місце, де утримуються найнебезпечніші лиходії світу. Злочинці згодні на все, аби вибратися, навіть приєднатись до суперсекретної оперативної групи Загін «Ікс».

Яке ж смертельно-небезпечне завдання заплановано на сьогодні? Збираємо разом Бладспорта, Миротворця, Капітана Бумеранга, Щуроловку 2, Саванта, Кінґ Шарка, Блекґарда, Джавеліна та улюбленицю публіки, неврівноважену Харлі Квін. Видаємо зброю і скидуємо (у прямому сенсі слова) на віддалений ворожий острів Корто Мальтезе.

Просуваючись джунглями, повними бойовиків та партизанів, Загін прямує до місця виконання свого завдання. Разом з ними – лише полковник Рік Флеґ, який один може змусити поганців гарно поводитись та… урядова команда «технарів» Аманди Воллер, яка відстежує кожен їхній крок. Ну і як завжди, один неправильний хід – і неминуча смерть (від рук ворога, товариша по команді чи самої Воллер). Якщо хтось хотів би зробити ставку у цій грі, то найрозумніший хід – ставити проти всіх них.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Marvel представив новий трейлер «Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець»

«Шан-Чі та Легенда Десяти Кілець» повернувся з новим трейлером, що не лише розкрив трохи передісторію героя, але й показав чимало захоплюючих бойових сцен.

27.06.2021
об 12:03

Новини

Євген Ламах: «Мені хочеться, щоб акторам давали ролі «на виріст»

Цьогоріч Євген Ламах номінований на національну кінопремію «Золота Дзиґа» у категорії «Найкращий актор» за головну роль у фільмі «Черкаси». Крім того, стрічка короткого метра «Бульмастиф» режисерки Анастасії Буковської, у якій він зіграв титульну роль, теж змагатиметься в категорії «Найкращий короткометражний ігровий фільм».

02.07.2021
об 17:05

Новини

Метрдотель «Пекельної кухні» Сергій Середа вчитиме гостей критикувати кухарів

Зустрічати гостей пекельного телересторану та дізнаватися в них правду про страви, а при нагоді й спонукатиме до детального аналізу буде ведучий «Пекельної кухні» Сергій Середа.

27.07.2021
об 13:56