Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

За крок до фестивалю анімації LINOLEUM

01.09.2020
об 15:31

Стрічки, що увійшли до конкурсної та позаконкурсної програм Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтв LINOLEUM можна буде дивитися у будь-який час без обмежень кількості переглядів.

 

2 вересня в Україні стартує Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтв LINOLEUM. Протягом тижня найкращі анімаційні роботи зі всього світу можна буде подивитись на сервісі Megogo, а на YouTube-каналі фестивалю в режимі реального часу транслюватимуть освітню програму.

Серед фільмів, запропонованих до перегляду – учасники трьох конкурсів: міжнародного, українського та комерційної анімації. А також кураторські добірки для тематичних позаконкурсних показів: Ecoleptic, Ladies First, #killmeplease, «Стати людиною», сучасна японська анімація, українська ретроспектива, ретроспектива Олега Педана, програми експериментальної анімації й відеоарту «Людина_Природа» та «Людина_Капітал». Окремо покажуть єдину повнометражну анімацію «Фільм Старого». Для найменших глядачів буде доступна спеціальна дитяча програма, розрахована на різні вікові категорії.

Церемонія відкриття фестивалю відбудеться 2 вересня о 19:00 онлайн. Для тих, хто хоче бути присутнім на заході о 19:30 на київському Велотреці DJ Tapolsky зіграє сет, а о 20:30 відвідувачі наживо подивляться один із блоків міжнародного конкурсу. Для відвідування офлайн-подій потрібна попередня реєстрація.

Церемонія нагородження відбудетьсяонлайн в останній вечір фестивалю, 6 вересня о 20:00.

Нагадаємо, в декількох містах України подія проходитиме офлайн. Із повним розкладом освітньої програми та офлайн-показів можна ознайомитись тут.

 

Фестиваль LINOLEUM проходить за підтримки Українського культурного фонду.

 

Джерело: Пресслужба LINOLEUM

Читайте також:

Новини

Warner Bros. проводить фестиваль FanDome для фанатів Всесвіту DC

Фанати  Всесвіту DC мають унікальну можливість дізнатись більше про улюблені фільми. Так, на офіційному порталі одного з найбільших кіновиробників  представлені ексклюзивні ролики, відео та фото тематично пов’язані зі світом кіно, коміксів та ігор.

26.08.2020
об 15:20

Новини

Завтра розпочнеться фестиваль «Нового українського кіно»

Безкоштовно подивитись якісні українські стрічки можна на фестивалі «Нове українське кіно», в рамках якого покажуть драми, трагікомедію, фільм про «Міфа» та стрічку, де сценаристом виступив Кузьма Скрябін.

31.08.2020
об 14:21

Новини

Фестиваль етнографічного документального кіно проходитиме у вересні

В Україні проведуть фестиваль етнографічного та антропологічного документального кіно. Глядачам покажуть повсякденне життя різних народів та діаспор, мешканців сіл і міст.

01.09.2020
об 11:34

Новини

Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA оголосив програму

У вересні в Україні проходитиме 17 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст у 21-й області країни. Триватиме захід до кінця грудня. Тема фестивалю «Тін Спіріт».

01.09.2020
об 13:01