Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

За два дні в прокат виходить фільм Роя Андерссона «Про нескінченність»

11.08.2020
об 17:23

13 серпня в український прокат виходить володар «Срібного лева» Венеційського кінофестивалю – «Про нескінченність». Фільм є збіркою коротких замальовок-новел, об'єднаних постаттю священика.

Світова прем'єра «Про нескінченність» відбулася в межах конкурсної програми Венеційського кінофестивалю, де стрічка була відзначена «Срібним левом» за найкращу режисуру. На рахунку фільму також премії за найкращу режисуру міжнародного кінофестивалю в Дубліні, і за найкращі візуальні ефекти – від Європейської кіноакадемії.

«Найголовніше, що я хочу показати – це людська вразливість. У бажанні розповісти про цю вразливість і криється надія, бо ж коли ми розуміємо, наскільки крихкий наш світ, починаємо цінувати і намагатися зберегти те, що у нас є», – коментує задум фільму РОЙ АНДЕРССОН.

Нова робота Роя Андерссона – це іронічний і зворушливий роздум про людське життя у всій його красі та банальності. Рушаючи за оповідачкою, ми занурюємося у калейдоскоп міських історій, заглядаємо за закриті вікна і проникаємо у чужі сни. «Про нескінченність» вважається своєрідним епілогом знаменитої трилогії Роя Андерссона про життя. Попередніми були стрічки «Пісні з другого поверху» (Приз журі на Каннському кінофестивалі), «Ти, що живеш!» і «Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття» («Золотий лев» Венеційського кінофестивалю).

В Україні фільм був вперше показаний в рамках «Київського тижня критики».

«У новому мозаїчному полотні шведа, як завжди, є нестерпність і краса світу та людського буття, відчай і байдужість, пам'ять і безпам'ятство. Зазвичай ці протилежності, теж як завжди, існують в одному кадрі, що робить фільми Андерссона разом з його виразною естетикою одними з найбільш впізнаваних у сучасному кіно» – коментує фільм критик-куратор фестивалю СЕРГІЙ КСАВЕРІВ.

 

Джерело: пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Фестиваль короткого метру KISFF: День п’ятий

Хочемо познайомити вас з програмою KISFF у заключний день, а саме у неділю 9 серпня. В цьому році на фестивалі було представлено майже 200 стрічок з усього світу – від США до В’єтнаму. Також у 2020-му фестиваль умовно поділили на дві частини – онлайн та офлайн. Першу можна було подивитись на сайті заходу, другу – демонструють у кінотеатрі «Київська Русь». В останній день заходу у кіно можна подивитись описані нижче програми.

08.08.2020
об 16:29

Новини

«Відкрита ніч»: До програми ретроспективи Дубля 23 увійшло 13 фільмів різних років

У середу, 12 серпня, всі охочі зможуть переглянути цьогорічну програму кінофестивалю «Відкритої ночі» онлайн. Ми вирішили зробити огляд програм та ознайомити своїх читачів з фільмами, які показуватимуть в рамках Дубля 23. Розпочати занурення у кіноночі вирішили зі стрічок, що увійшли до ретроспективи «Перші кроки».

09.08.2020
об 16:46

Новини

Кіновернісаж українського короткого метра

У літньому кінотеатрі парку ім. Шевченка триває «Кіновернісаж просто неба». Присутні можуть безкоштовно подивитись українські фільми на свіжому повітрі. Другий тиждень «Кіновернісаж» присвячує короткометражним фільмам.

10.08.2020
об 19:05