Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З 11 травня в Україні послаблять карантин і дозволять знімати відео та кіно

08.05.2020
об 10:00
З 11 травня в Україні послаблять карантин і дозволять знімати відео та кіно

Уряд України прийняв рішення про послаблення карантину з 11 травня і дозволив суб’єктам господарювання, пов’язаним з виробництвом аудіовізуальних творів, виконувати свою роботу. Але при цьому ввів деякі обмеження.

Так, здійснювати кіно- та відеозйомку на відкритому повітрі, у транспортних засобах, житлових будинках, спорудах, приміщеннях (зокрема, приміщеннях, призначених для зйомки аудіовізуальних творів (студії, павільйони) дозволено за умови обмеження кількості осіб, які її здійснюють, а саме: не більше ніж 50 осіб в одному місці. Слід обмежити доступ до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та забезпечити увесь персонал, залучений до виробництва аудіовізуального твору, засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками (дозволяється використовувати виготовлені самостійно), а також дотримуватися інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Джерело: Урядовий портал.

Читайте також:

Новини

В Італії частково відновлюють кіновиробництво на особливих умовах

Уже з 4 травня в італійському регіоні Лаціо (Рим), який є центром індустрії розваг, відновлюється виробництво фільмів і телевізійних програм. Щоб убезпечити знімальний процес, італійські профспілки ANICA, APA і EPA запровадили низку обов’язкових правил. Зокрема, усі актори й члени групи повинні пройти тести на коронавірус. Також на майданчику будуть постійно контролювати температуру тіла учасників зйомок, а вся знімальна команда повинна носити маски, коли перебуває за кадром. Крім того, усі учасники процесу мають дотримуватися дистанції.

05.05.2020
об 11:15

Новини

З 1 травня відкрито кінотеатри Техасу

Кінотеатри американського штату Техас отримали дозвіл на відновлення роботи з 1 травня. Однак усі великі кіномережі країни, що працюють у регіоні, відкриватися відмовилися. Роботу вирішили розпочати лише місцеві кіномережі EVO Entertainment і Santikos Theatres.

05.05.2020
об 16:06

В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня
Новини

В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня

В Ірландії збираються поетапно виходити з карантину по Covid-19. З 10 серпня передбачається відкриття кінотеатрів. Обов'язковою умовою для такого кроку буде дотримання принципів соціального дистанціювання.

06.05.2020
об 20:18

Австралійський кінотеатри планують розпочати роботу до середини липня
Новини

Австралійський кінотеатри планують розпочати роботу до середини липня

Австралійська національна асоціація власників кінотеатрів зробила заяву, у якій повідомила, що остаточний запуск прокату на всіх місцевих майданчиках планують завершити до середини липня цього року.

07.05.2020
об 13:11