Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З 1 жовтня в український прокат виходить роуд-муві «Лос Бандо»

23.09.2020
об 16:28

Стрічка, де є музика, мрія, пригоди та поліція відзначена премією за найкращий фільм на найбільшому європейському кінофестивалі для дітей Cinekid. В Україні фільм вперше показали в рамках 7-го фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

За сюжетом стрічки музична підліткова група прямує через всю Норвегію, аби взяти участь у рок-фестивалі.

«Я зняв цю стрічку значною мірою тому, що колись я сам грав у рок-гурті, коли був підлітком. Цікавий факт – підлітки, яких ми запросили на головні ролі, не вміли грати на своїх інструментах перед стартом зйомок. Тому їм довелося багато репетирувати. Хлопець, який грає за сюжетом на гітарі, вмів грати на барабанах, той, хто мав бути барабанщиком – грав лише на гітарі, тому вони мали швидко вчитися новому. Дівчинка, яка грає віолончелістку, й гадки не мала, що це таке взагалі. В нас була ціла купа репетицій», – розповів режиссер фільму  КРІСТІАН ЛУ.

«Лос Бандо» також претендувала на здобуття премії «Кришталевий ведмідь» за найкращий художній фільм для юнацтва на Берлінському кінофестивалі та Young Audience Award Європейської кіноакадемії.

В кінотеатрах України прем’єра «Лос Бандо» очікується 1 жовтня.

 

Джерело: Пресслужаба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

Відкриття Чілдрен Кінофест

Сьогодні о 9:00 розпочалась реєстрація на VII Чілдрен Кінофест, який вперше пройде в онлайн-форматі. У цій статті VGL cinema коротко розповідає, якою буде церемонія відкриття та яка програма чекає на глядачів.

29.05.2020
об 11:08

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою
Новини

Чілдрен Кінофест: Три додаткові дні з міжнародною конкурсною програмою

Триває VII Чілдрен Кінофест. Вчора завершилося голосування за найкращий фільм Міжнародної конкурсної програми, проте організатори вирішили лишити стрічки-учасники у вільному доступі для глядачів фестивалю ще на три дні.

05.06.2020
об 12:17

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020
Новини

​​​​​​​Оголошено переможців Чілдрен кінофест 2020

​​​​​​​7 червня о 19:00 відбулась онлайн-церемонія закриття VII Чілдрен Кінофест. Під час прямого включення глядачі дізналися, кому вони віддали Гран-прі в міжнародній конкурсній програмі, а також імена режисерів та назви картин призерів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми.

08.06.2020
об 11:01