Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

З 1 травня відкрито кінотеатри Техасу

05.05.2020
об 16:06

Кінотеатри американського штату Техас отримали дозвіл на відновлення роботи з 1 травня. Однак усі великі кіномережі країни, що працюють у регіоні, відкриватися відмовилися. Роботу вирішили розпочати лише місцеві кіномережі EVO Entertainment і Santikos Theatres.

EVO відкрила майданчики вже в понеділок, 4 травня, підготувавши для цього незвичайний репертуар – кінокласику, фільм Клінта Іствуда «Снайпер», що став локальним хітом, і стрічку «Їжак Сонік». Для залучення глядачів мережа знизила ціни на квитки до $ 5 для дорослих і $ 3 для дітей.

Згідно з постановою губернатора штату, кінотеатри не можуть продавати понад 25 % місць у кінозалі, а також зобов'язані розсадити глядачів на безпечній відстані. EVO має намір продавати квитки через ряд, відстань між глядачами буде не менше ніж 1,8 метрів один від одного. Крім того, на вході в кінотеатри обладнають особливу зону, де у відвідувачів попередньо будуть з’ясовувати, чи були в них ознаки захворювання протягом останніх двох тижнів і чи спілкувалися вони з тими, хто хворий на коронавірус. Перед сеансом обов’язковим є вимірювання температури та маска.

Схожі заходи готується прийняти Santikos Theatres, але для відвідувачів носіння маски не буде обов’язковим. При цьому персонал буде працювати в масках і рукавичках. Мережа також відмовилася від обігу готівки: квитки можна купити тільки онлайн, а за послуги кінобару розплатитися виключно картою. Асортимент кінобару й механізм роботи з відвідувачами також були переглянуті з метою забезпечення меншої кількості контактів між людьми. Мережа теж знизила ціну до $ 5 і визначилася з репертуаром, включивши туди ті проєкти, які закрили прокат: «Тролі: світове турне» і «Полювання». Крім того, враховуючи місцеву специфіку, Santikos вирішила показати популярний у латиноамериканців байопік 1997 року «Селена». Представники мережі стверджують, що в перший день було викуплено 20 % доступних квитків.

Джерело: Variety