Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

26.04.2022
об 17:06

Через повномасштабну війну, яку Росія веде проти України, частина 13-го ОМКФ відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. Відбіркова комісія ОМКФ відбере 8 проектів повнометражних фільмів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною.

На фестивалі відбудеться презентація українських проєктів Works in Progress, що є частиною професійної секції ОМКФ Film Industry Office. У Карлових Варах програма називатиметься OIFF WIP Selection.

Презентація проєктів Work in Progress на ОМКФ – це представлення продюсерами та режисерами закінчених повнометражних фільмів, прокат яких заплановано у 2022-2023 роках.

Подати заявку можна тут  включно до 10 травня.

Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах проходитиме з 1 до 9 липня.

 

Джерело: Odesa International Film Festival

Читайте також:

Новини

«Бачення метелика»: світова прем’єра дебюту українського режисера відбудеться на Каннському кінофестивалі

Світова прем’єра стрічки режисера Максима Наконечного про жінку-воїна «Бачення мателика» відбудеться на 75-му Каннському кінофестивалі. Про це повідомив організаційний комітет. Показ фільму «Бачення метелика» (Butterfly Vision), раніше відомого за робочою назвою «Спас», відбудеться в секції «Особливий погляд» (Un Certain Regard) офіційного відбору 75-го Каннського фестивалю.

14.04.2022
об 11:39

Новини

Працівників кіноіндустрії просять долучитися до підтримки Українського павільйону в Каннах

На кіноринку в Каннах має бути Український павільйон! Український національний павільйон у Каннах багато років поспіль проходив за фінансової підтримки Держкіно, він буде й цьогоріч. Створена спільними зусиллями Держкіно та профільних галузевих асоціацій і кінокомпаній робоча група вже активно працює над його організацією. Але через переформатування бюджету країни на воєнні потреби, Агентство зараз, як і всі інші ЦОВВ, дуже обмежене в коштах та потребують підтримки.

22.04.2022
об 18:57