Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Warner Bros. перепросили за героїню Енн Гетевей

05.11.2020
об 17:11

Після прем’єри стрічки «Відьми», яку глядачі добре сприймають у прокаті, кіновиробнику довелося просити вибачення в глядачів  за одного з персонажів фільму.

Днями Warner Bros. довелося вибачатися перед товариствами, які об’єднують людей з обмеженими можливостями. Деякі образи персонажів із фільму «Відьми» є образливими для людей з інвалідністю. Наприклад, героїня, яку грає Енн Гетевей має кінцівку, яка на мові лікарів має назву «розщеплена рука» - у хворого немає одного або декількох центральних пальців на руці. Британська паралімпійська плавчиня Емі Марен однією з перших публічно образився та висловила невдоволення побаченим на екрані. На своїй сторінці у соцмережі дівчина звернулась до студії з такими словами:

«Warner Bros., ви взагалі подумали, як подібне відображення дисфункції кінцівок впливатиме на товариства людей з такими проблемами?», - запитала ЕМІ МАРЕН.

 

Студія Warner Bros. відразу відреагувала на цей допис.

«Ми, творці стрічки та кіностудія Warner Bros., глибоко засмучені дізнатися, що наша версія вигаданих персонажів у «Відьмах» може образити людей з обмеженими можливостями і шкодуємо про нанесену образу. Адаптуючи оригінальну історію, ми працювали разом з дизайнерами та художниками, аби вигадати нову інтерпретацію рук схожих на котячі пазури, які описані в книзі. У нас ніколи не було наміру демонструвати нашим глядачам, що фантастичні нелюдські істоти можуть уособлювати їх. Ця стрічка про силу доброти та дружбу. Сподіваємося, що родини і діти зможуть насолодитися цим фільмом та прийняти цю надихаючу та наповнену любов’ю історію», - зазначили у WARNER BROS.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

У мережі з’явився трейлер та постер до стрічки «Відьми»

Намагаючись захиститись від відьом, головні герої за іронією долі потрапляють на їхній шабаш.

07.10.2020
об 11:14

Новини

Український бокс-офіс: «Відьми» оживили вітчизняний кінопрокат

Декілька тижнів поспіль результати вікендів не тішили прокатників, адже цифри раз заразом зменшувалися. І, ось гелловінський вікенд все змінив. Касові збори кінотеатрів зросли на 79%, склавши 14,84 млн гривень. З часів останнього вересневого вікенду, це найкращий результат.

04.11.2020
об 12:24