Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Взимку на великі екрани вийде мюзикл «Вестсайдська історія»

18.09.2021
об 12:01

Починаючи з 9 грудня українці зможуть відвідати кіносеанс фільму від режисера Стівена Спілберґа.

Мюзикл «Вестсайдська історія» побудована на класичній оповіді про суперництво та юнацьке кохання в Нью-Йорку 1957 року. Лауреат премії «Оскар» Стівен Спілберґ зняв цей фільм за сценарієм Тоні Кушнера, лауреата Пулітцерівської премії та «Тоні». Ролі у стрічці виконують Енсел Елґорт, Рейчел Зеґлер, Аріана ДеБос, Девід Альварез, Майк Фейст та інші.

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Скоро в кіно: Затятий холостяк готує «Тост»

Французька комедія «Тост» режисера Лорана Тірара вийде в український прокат 7 жовтня. Отже, менше ніж за місяць глядачі дізнаються, що виходить з того, коли родичі просять підготувати урочистий тост до весілля сестри шлюбоненависника, який до того ж не любить виступати на публіці.

14.09.2021
об 12:24

Новини

Програма кінофестивалю Kharkiv MeetDocs 2021

Днями організатори ювілейного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs оголосили конкурсну програму фестивалю. П’ятий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs пройде з 26 вересня по 2 жовтня 2021 року у гібридному форматі, тож фільми можна буде переглянути як офлайн, так і онлайн.

14.09.2021
об 17:08

Новини

Голова УКФ Владислав Берковський: «Фільми про видатних діячів української культури – це важливий елемент культурної дипломатії, їх має бути більше»

Днями в ІА «Укрінформ» відбулася пресконференція, присвячена новому сезону серіалу «Гра долі». Участь у заході взяли виконавчий директор Українського культурного фонду Владислав Берковський, незмінна ведуча проєкту і сценаристка Наталка Сопіт, український режисер Василь Вітер та інші члени знімальної групи проєкту. Однією із запрошених гостей стала фахівчиня з маркетингу змін Дзвенислава Новаківська – правнучка одного із героїв нового сезону, талановитого львівського художника Олекси Новаківського.

17.09.2021
об 11:40